חשיפה לא בלעדית אלו משתתפי האח הגדול 2024

חשיפה לא בלעדית אלו משתתפי האח הגדול 2024

כבר מזמן שלא הייתה התעניינות כזו בסדרה ישראלית. אבל זו לא עוד סדרה אלא עבור רבים היא מדורת השבט של ישראל. כמעט בלי שנשים לב עברה שנה שלמה מאז החלה העונה הקודמת והשינוי שעברה מאז מדינת ישראל הוא גדול וייתכן שאנחנו עוד לא מספיק מבחינים בו. מה כן אנחנו יודעים?. בפרק הפתיחה ייחשפו מרבית הדיירים. קבלו את משתתפי האח הגדול 2024 השבוע כל הבית מועמד להדחה גאיה חוזרת לבית האח הגדול

נכנסו לאח הגדול דיירים חדשים: מלי קליגר יזמית הנדלן מביתר עלית גרושה ובעלת דעות ימניות מובהקות. הדייר השני היה בעבר חזאי בתכנית הבוקר ושמו צחי פלג, בן 50 מכפר יונה. 

המודח השמיני באח הגדול עדכון לייב מהבית

המודח השמיני באח הגדול עדכון לייב מהבית

המודחת החמישית אורית טנג'י

מי הודח אתמול מבית האח הגדול ?.

תום ברכה מודח מספר 3 לירון טנגי אשקלון מודחת מספר 2 דינור אבשייב מודחת מספר 1

ביום רביעי כל הדיירים מועמדים להדחה עם כניסתה מחדש של גאיה הראל לבית 

מה עושים מצביעים הצבעה חינם האח הגדול 2024  מצילים את הדייר שלכם

מועמדים להדחה מספר 4 יתפרסמו בקרוב וכמו תמיד אנו נפרסם את השמות ואתם תוכלו להצביע מה עושים מצביעים?. באתר ההדחות של רשת 13 אתם קובעים למי לתת את הקול שלכם

רשימת הדחה שנייה לעונה מעבר להצבעה בהמשך העמוד הדחות האח הגדול 2024

מועמדים להדחה מספר 3 יתפרסמו בקרוב וכמו תמיד אנו נפרסם את השמות ואתם תוכלו להצביע

מה עושים מצביעים?. באתר ההדחות של רשת 13 אתם קובעים למי לתת את הקול שלכם

כפרה תבואי אני ארקוד אצלך בחתונה השיחה של פרידה והדר על אמון והבטחה 

לפעמים השיחות באח הגדול יכולות להפתיע. " לא לא רואה אותי בשיט" אומרת פרידה להדר באמצע את השיחות העמוקות של העונה. ומה הדר?. תמיד אני אעשה מה שמרגיש לי נכון. ומה אנחנו חושבים על זה?. תמיד תלכו עם הלב. זה לא תמיד משתלם, זה יכול להכניס אתכם לרשימת ההדחה החדשה, אבל לפחות הלכתם עם הלב. 

הפנים השמות והרשתות החברתיות משתתפי האח הגדול 2024

אין מצב שאני יוצא מהבית. כאילו מדובר בפרק אחרון של שובר שורות. ככה נראה המתח. אני למשל, כבר לא יכול להכיל את גל השמועות ורשימת השמות האין סופית שעולה בכל יום באשר לרשימת המשתתפים. האם זה טוב גם לקהילת מעריצי האח?. לא בטוח. אז במקרה הזה נסתמך על ההפקה המשדרת מסר ברור, לא מאשרת ולא מכחישה שמות, ומבקשת מאיתנו להמתין עד לפרק הבכורה ביום ראשון 02/06/2024. לפחות באותו הערב אני לא צריך להיכנס לאתר ההטבות ולחפש הנחה 1+1 באשראי. למה אני מספר לכם על זה?. כי עוד מעט מגיע הקיץ, וענת הבילויים ואנו כמו תמיד מחפשים הטבה והנחה בכרטיס אשראי.  

עוד באתר מרגש לקרוא על מסע ישראלי אישי משפחות השכול מתאחדות במסע

אמילי קופר אשדוד
עידן גלפר אשדוד
אורית טנג'י אשקלון
לירון טנג'י אשקלון
ברק מדר נתיבות
נועם מדר נתיבות
פרידה עוזיאל נתיבות
יהודה אוחיון אמונים
גאיה הראל הרצליה
דינור אבשייב נתניה
חיים טויטו נתניה
אור בן דוד ראשון לציון
הדר שירי רמת אפעל
בן אדם תל אביב
קורלי לרוסה תל אביב
תום ברכה תל אביב
דני צ'רבוננקו חיפה
דנה בן שושן קיבוץ אילון

היא רואה אותי מעביר ערוץ לצפייה ישירה באח הגדול 

לכל בית יש חוקים. גם בבית שלנו יש. שידורי ספורט המשודרים בערוץ 5 לצפייה ישירה רואים בסלון. אבל איפה אשתי ואני רואים את שידורי הפרקים המלאים של האח?. כאן יכולה להיות הפתעה. לפעמים אנחנו רואים ביחד, במיוחד אם יש פרק הדחה. אנחנו אוהבים להישאר במתח ולראות מי הודח אתמול באח הגדול. זה טוב?. כן מכניס מתח ואנחנו גם עונים ביחד על סקרים ובודקים מי צדק. 

אדם בעקבות גורלו מעריץ בעקבות הדייר שהוא אוהב ורוצה להשאיר בבית

ספק אם דניס הופר  או פיטר פונדה דמיינו שהסרט שהפיקו בשנת 1969 ייהפך לסרט פולחן או מטבע לשון. מכיוון שמדובר בסרט מסע, שעדיין מתגלים פרטים חדשים לגביו. התוכן לא רלוונטי לגבי רשימת המשתתפים באח גדול או לגבי מי הודח אתמול. למה כן?. למטבע הלשון. כל דייר שיוצא לדרך לא יודע כיצד ההשתתפות, שלב ההדחה שלו ואולי גם זכייה באח הגדול 2024 תשפיע על גורלו. אז בואו נצא לדרך המרתקת.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *