תערוכת קלימט פתח תקוה שעות פתיחה נטיפים של זהב

תערוכת קלימט פתח תקוה שעות פתיחה נטיפים של זהב

תערוכת ,נטיפים של זהב, מחווה לאמן גוסטב קלימט מוצגת בימים אלו באם המושבות שהפכה לאחת הערים הגדולות וחשובות בישראל. התערוכה בפ"ח היא  מחווה ליצירתו של הצייר גוסטב קלימט. מה בכתבה?. תערוכות מומלצות במרכז, קבלו את תערוכת קלימט פתח תקוה שעות פתיחה נטיפים של זהב.

תערוכות מומלצות בישראל קיץ 2024

רגע לפני שתמשיכו לכתבה אודות התערוכה בפתח תקוה, נזכיר לגולשי האתר כי בימים ישנן עוד שתי תערוכות מומלצות. הראשונה נקראת מלון אימפריאל והיא מוצגת ברחוב הירקון בתל אביב והשנייה תוציא אתכם אל חיק הטבע והיא נקראת התערוכה השנתית במערות בית גוברין 2024. אז קחו לכם הפסקה ומהמולת היום ופשוט צאו לבקר.

התכוננו להיות מסונוורים! מופתעים תערוכת קלימט פתח תקוה שעות פתיחה נטיפים של זהב

ומעל הכל, לגלות מחדש את המורשת האמנותית של קלימט מנקודת מבט חדשה של אמנים ישראלים שגם בעת משבר כל כך עמוק מוצאים בכישרונם את הכוח ליצור יצירות אופטימיות, יצירות אקטואליות והכל בהשראת המסורת שהוריש לעולם האמנות גוסטב קלימט.

תערוכת קלימט פתח תקוה שעות פתיחה נטיפים של זהב

תערוכת קלימט פתח תקוה שעות פתיחה נטיפים של זהב

מגלים מחדש את האומן שכולנו מכירים מהרחובות של וינה 

לטבול בעולם קסום של זהב. ב14 ביולי מציינים ברחבי העולם 153 שנה להולדת הצייר האוסטרי גוסטב קלימט, קלימט שהיה מעילויי סגנון האר נובו. ששאב השראה ואלמנטים מציורים מצריים מציורים יפנים נופים ודמויות ,בעיקר נשים , ומתכשיטי זהב אותם הכין אביו הצורף . הייתכן שבימינו אנו עולם האמנות אינו יכול להתקשט ולהתעטר ומעדיף קדרות על פני מתיקות?.

סיפור של שפע ותשוקה אומנות קלאסית בראי היצירה המקומית 

כמחווה ליצירתו בתערוכה זו כל משיכת מכחול תספר סיפור. על מה?.  שפע ,תשוקה, סמלים ויופי עמוק.כל יצירה תלת מימדית תעביר לנו את תחושת הפאר הצבע וההתחדשות. התערוכה תציג אוסף עוצר נשימה של יצירות ציור פיסול, תאורה, קרמיקה, בהשראת סגנונו המהפנט של קלימט.

שעות פתיחה של התערוכה בפתח תקווה 

אוצרת : שרה רז
בגלריית הציפור הכחולה, פתח תקווה
פתיחה חגיגית : יום שבת 6.7.2024 בשעה 20:00
שעות ביקור בתערוכה :
שני שלישי חמישי : 17:00-19:00
שישי, שבת 11:00-13:00
נעילה : 10.8.2024

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *