מתנדבי ידידים חילצו שני אחים ננעלו בשגגה ברכב ברחובות

מתנדבי ידידים חילצו שני אחים ננעלו בשגגה ברכב ברחובות

איך אתם התחלתם את השבוע שלכם?. בארגון ידידים עומדים על המשמר בכל שעות היום, גם בחמסין והשרב וממשיכים להציל חיים. היום בבוקר מתנדבי ידידים חילצו שני אחים ננעלו בשגגה ברכב ברחובות. בידידים שבים וקוראים להורים לשמור עליהם את מפתח הרכב. במקרה נעילה יש ליצור קשר מיידי עם מוקד ידידים במספר 1230 ללא כוכבית.

עכשיו בחדשות מתנדבי ידידים חילצו שני אחים ננעלו בשגגה ברכב ברחובות

בימים אלו הטמפרטורות בישראל דוברות שיאים ונראה שקיץ חם מהרגיל צפוי לכאן. למה זה גורם?. כאשר אדם ננעל ברכב בשעות החום הוא נתון לשינוי קיצוני במזג האוויר והיכולת לנשום הולכת ופוחתת. מה עושים במצב כזה?. טוב שיש את ארגון ידידים שעומד על המשמר. יום בבוקר התבשרנו כי מתנדבי הארגון חילצו שני אחים שננעלו ברכב בעיר רחובות.

קופצים לכל אירוע ומחלצים אנשים שנתקעו. אתם בבעיה בדרכים?. חייגו 1230 ללא כוכבית.

הבוקר (ראשון) בשעה 08:29 התקבלה קריאה במוקד ידידים אודות שני אחים קטנים, פעוט כבן שנתיים ותינוקת כבת שלושה חודשים, שננעלו בשגגה ברכב לעיני אביהם ברחוב עקיבא תמיר ברחובות.

מתנדבי ידידים חילצו שני אחים ננעלו בשגגה ברכב ברחובות

מתנדבי ידידים חילצו שני אחים ננעלו בשגגה ברכב ברחובות

המתנדבים היקרים מספרים על שהתרחש בזירת האירוע ברחובות

,שאלתיאל קהלת, מוקדן ידידים שענה לשיחה, הוציא קריאת חירום למתנדבי האזור והרגיע את האב עד להגעתם. אסף ארצי – אחראי מתנדבים יבנה, אבי נתן – סג״מ סניף רחובות, ואברהם חי דדון – מתנדב הסניף המקומי, נענו לקריאה והגיעו במהירות למקום. באמצעות הציוד הייעודי שברשותם חילצו המתנדבים את האחים בשלום, ללא גרימת נזק לרכב.

אסף מספר: ״הייתי בדרכי לעבודתי כשלפתע התקבלה אצלי קריאת החירום. הגעתי למקום בתוך דקות בודדות, ואליי הצטרפו אבי ואברהם. האבא סיפר לנו שהילד נעל בטעות את הרכב, כשהוא ואחותו בפנים. הוצאתי את הציוד הייעודי, ובפעולה מהירה חילצנו אותם בשלום. תחושה נפלאה להתחיל את היום ואת השבוע בחילוץ מוצלח״.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *