גרנד קניון הרצאה מרתקת עם זיו קורן והקרנת הסרט עולם משלו

גרנד קניון הרצאה מרתקת עם זיו קורן והקרנת הסרט עולם משלו

ימי ראשית הקיץ מציעים לא פעילויות מהנות לתושבי הצפון באזור חיפה. מה בכתבה?. הכירו את של האירועים בהם ניתן לקחת חלק. גרנד קניון הרצאה מרתקת עם זיו קורן והקרנת הסרט עולם משלו. זיו קורן יספר לנו אודות "מתקפת ה-7 באוקטובר" מזווית אישית וכמובן והקרנת הסרט עולם משלו. חדשות חיפה והצפון באתר המקומון הדיגיטלי. 

מה עושים בקיץ בצפון?. גרנד קניון הרצאה מרתקת עם זיו קורן והקרנת הסרט עולם משלו

"בוקר אישי עם הצלם זיו קורן" ייערך ביום רביעי ה 19.06.24 בעופר גרנד קניון, מקבוצת קניוני עופר.

במסגרת המפגש יערוך זיו קורן הרצאה מרתקת על מתקפת החמאס על ישראל, מסיפורו האישי שיצא ב 7 לאוקטובר על דעת עצמי לדרום ותיעד את הלחימה ותוך כדי האירוע הבין שהוא נמצא במערכה קשה והאירוע ייכנס לדפי ההיסטוריה השחורים ביותר של מדינת ישראל. והבין שחשוב ביותר לתעד מכל הנעשה בכל החזיתות והפך להיות חלק בלתי נפרד מהמערכה. מצילומי שנזכור לעד ביישובי העוטף, בהלוויות, בתי חולים, בלחימה בעומק הרצועה, בכיכר החטופים והנעדרים עד שובם הביתה ועוד.כל מה שעבר על קורן לאחרונה התאגדה להרצאה מרתקת ומטלטלת בתקופה שלצערנו עדיין מתקיימת.

זיו קורן בעופר גרנד קניון חיפה צילום הדס רוסו

זיו קורן בעופר גרנד קניון חיפה צילום הדס רוסו

הכירו את זיו קורן צלם דוקו ועיתונות עטור פרסים ובעל מוניטין בינלאומי

הוא המתעד נושאים הומניטריים וחדשותיים בארץ ובעולם. וכן עובד כצלם מערכת "ידיעות אחרונות". צילומיו מתפרסמים לאורך השנים בעיתונים ובשבועונים מהחשובים בעולם, זכו עד כה בכ-40 פרסים יוקרתיים, הוצגו בכ- 120 תערוכות בעשרות מדינות ומרוכזים ב- 22 ספרים שהוציא לאור. בנוסף על עבודתו כצלם דוקו ועיתונות זיו קורן מנחה מסעות צילום, שופט בתחרויות צילום בינלאומיות, מרצה ומלמד בסדנאות ובאוניברסיטאות ברחבי העולם. עוד באתר סקר האח הגדול 2024 מי מועמד לזכות מי להדחה שווה לקרוא ולהתעדכן.

הקרנת הסרט עולם משלו בעופר גרנד קניון חיפה צילום יחצ

הקרנת הסרט עולם משלו בעופר גרנד קניון חיפה צילום יחצ

עולם משלו הקרנת הסרט בגרנד קניון HOT CINEMA  כולל גם הרצאה +סרט + קפה ומאפה 

לאחר ההרצאה יוקרן הסרט "עולם משלו" סיפורו של מקס, סטנדאפיסט, ועזרא, בנו האוטיסט בן ה-11. שניהם יוצאים למסע בדרכים בפורטרט משפחתי מרגש ומצחיק. הסרט מספר את סיפורה של משפחה אחת שלומדת איך לקבל את האחר. מקס, שהקריירה שלו ונישואיו עלו על שרטון, נאלץ לעבור לגור עם סטן. מי הוא עבורו?. אביו המזדקן, ונמצא בעימות מתמשך עם גרושתו לגבי אופן הטיפול בעזרא. לאחר שעזרא מסולק מעוד בית ספר בו לא מצא את מקומו, מקס לוקח החלטה יוצאת דופן באמצע הלילה ויוצא עם בנו למסע שישנה את חייהם בכיכובו של רוברט דה נירו, וופי גולדברג ועוד ..

 

היכם נערך המפגש?  במתחם בית הקולנוע HOT CINEMA בקניון והוא כולל גם הרצאה +סרט + קפה ומאפה.

כמה עולה כניסה יחיד לבוקר אישי: 45 ₪ בלבד
מתי מתחילים?. : 09:30 : התכנסות ולאחר מכן 10:00-11:00 הרצאתו זיו קורן 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *