מוחמד דף חוסל כך טוענות שמועות ברשתות החברתיות

מוחמד דף חוסל כך טוענות שמועות ברשתות החברתיות

בד בבד עם הידיעה המשמחת על חילוץ ארבעה חטופים. בשעות אלו רצות ברשתות החברתיות שמועות לפיהן מוחמד דף חוסל. הפרטים יתבהרו בקרוב. לידיעה אין אישור מאף גורם רשמי.

מה אומר דובר צה"ל תת אלוף דניאל הגרי?.

להלן תשובות דובר צהל אודות חיסולו האפשרי של מוחמד דף, (מתוך אתר דובר צהל )

האם במסגרת פעולת החילוץ חוסל גם מוחמד דף?

אני לא מכיר שמוחמד דף חוסל, אם היה מחוסל הייתי מעדכן את הציבור. אנחנו רודפים אחריו, מנסים להשיג את המודיעין ואנחנו נמצא אותו – זה עניין של זמן ונחסל גם אותו.

יש הרבה שמועות גם על חיסול של בכירים בחמאס בשעות האחרונות, אתה יכול לעשות בזה סדר עבור הציבור?

אני בשלב הזה מייחד את ההצהרה לסוגיית החטופים. אין פה חיסולים כמו שנשאלתי על מוחמד דף. אם יהיו כאלה ויש בכירים שפגענו בהם במרחב, מי שסיכן את יציאת הכוח במרחב או שהיה לנו הזדמנות מודיעינית לפעול אז פעלנו כך במרחב, אנחנו נעדכן מסודר יותר מאוחר אבל זה לא בכירים מהסוג שנשאלתי בשאלה הקודמת.

עוד באתר מסע ישראלי אישי משפחות השכול מתאחדות במסע

אחרי החילוץ הנועז מוחמד דף חוסל כך טוענות שמועות ברשתות החברתיות

הותר לפרסום כי במבצע מורכב של צה"ל, שב"כ ומשטרת ישראל (ימ"מ) חולצו הבוקר (ש׳) ארבעה חטופים ישראלים, נועה ארגמני (25), אלמוג מאיר (21), אנדרי קוזלוב (27) ושלומי זיו (40), אשר נחטפו על ידי חמאס לרצועת עזה ממסיבת ׳הנובה׳ ב-7 באוקטובר.

החטופים חולצו על ידי לוחמי שב״כ וימ״מ משני אתרי שבי שונים. היכן נערך המבצע?. בלב מחנה הפליטים נוציאראת. מידיעה שפרסם דובר צהל עולה שמצבם הרפואי תקין. לאחר החילוץ הועברו להמשך בדיקות רפואיות במרכז הרפואי 'שיבא' תל השומר.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *