פיאג'ו mp3 60 אופנועי חירום חדשים של מגן דוד אדום

פיאג'ו mp3 60 אופנועי חירום חדשים של מגן דוד אדום

חדשות רפואה והצלה. לא פחות מ 60 אופנועי חירום חדשים של מגן דוד אדום נופקו ל 60 -חובשים ופרמדיקים של מגן דוד אדום. אופנועים אלו נקלטו ביחידת האופנועים של מד"א. הכירו את פיאג'ו mp3 60 בשירות רפואת חירום והצלה. 

בדרך להציל חיים עם אופנוע פיאג'ו mp3 60

כמה כלים חדשים נמצאים בארסנל של מד"א?. 60 אופנועי חירום חדשים של מגן דוד אדום נופקו ל 60 -חובשים ופראמדיקים חדשים ביחידת האופנועים של מד"א. אלו נקראים לא פעם לטפל בפצועים ברחבי הארץ ונדרשים לתת מענה מהיר. להגיע לזירה בזמן מינמלי ולהעניק טיפול מציל חיים. 

פיאג'ו mp3 60 אופנועי חירום חדשים של מגן דוד אדום

פיאג'ו mp3 60 אופנועי חירום חדשים של מגן דוד אדום

עוד באתר חשיפה לא בלעדית אלו משתתפי האח הגדול 2024

אגודות ידידי מד"א מהעולם מסייעת להציל חיים 

סך הכל נופקו 52 אופנועי פיאג'ו mp3 בעלי נפח מנוע 530 סמ"ק ו-8 אופנועי ויסטרום בעלי נפח מנוע 1050 סמ"ק. מי תרם אותם למען המצלת חיים בישראל?.  אגודות ידידי מד"א מהעולם.

אל יחידת האופנועים של מד"א הצטרפו 60 חובשים ופראמדיקים מתנדבים. מה עיקר עיסוקם בארגון?. מצילים חיים מסביב לשעון שעברו הדרכה מיוחדת על הכלים החדשים.

האופנוע שמצויד כאמבולנס לשעת חירום 

אופנועי פיאג'ו mp3 מזוודים עם ציוד של אמבולנס ואופנועי ויסטרום מזוודים עם ציוד של ניידת טיפול נמרץ. בכולם יש מפעם (דפיברילטור), מזרק אפיפן לטיפול באלרגיה מסכנת חיים וציוד מיגון חדש (קסדות, מעילים וברכיות). אופנועים אלו מצטרפים לכ-600 אופנועי החירום של מד"א שפועלים להצלת חיים בכל רחבי הארץ מדן ועד אילת.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *