מסירת שמות לתפילה במירון 2024

מסירת שמות לתפילה במירון 2024 בתפילה של מניין של גדולי ישראל

השנה על רקע אירועי מלחמת חרבות ברזל והמצב הבטחוני בצפון לא תתקיים ההילולה במירון. מה כן תוכלו לעשות?. משרד ירושלים ומסורת ישראל הקים מערך מיוחד לשליחת שמות לתפילה על ידי מניין של גדולי ישראל שיתפללו עבורכם בהילולת רש"י בל"ג בעומר בציון הקדוש, כדי לאפשר לכלל ישראל להיות בהילולא, מה בכתבה?. מסירת שמות לתפילה במירון 2024 

מתי  יוצא ל"ג בעומר השנה?. מסירת שמות לתפילה במירון 2024 בתפילה של מניין של גדולי ישראל

ערב ל"ג בעומר 26.5.2024  יום ראשון
ל"ג בעומר 27.5.2024  יום שני

היוזמה והתפילה הגדולה במירון תשפ"ד 

משרד ירושלים ומסורת ישראל הקים מערך מיוחד למסירת שמות לתפילה על ציונו הקדוש של הרשב"י, רבי שמעון בר יוחאי,  באתרא קדישא מירון ביום ההילולא שלו, ל"ג בעומר.

הכירו את דמותו של רבי שמעון בר יוחאי זכר צדיק לברכה 

הוא מוכר גם בכינוי רשב"י. רבי שמעון בר יוחאי פעל במאה השנייה בזמן של המאה הראשונה לספירה. ברבות השנים הוא הפך לסמל של תורת הסוד. לדמותו מיוחסות סגולות רבות לרפואה והצלחה. משפחות רבות נוהגות לקיים טקס חאלקה בל"ג בעומר. מה השנה?. לא מתקיימת הילולת רבי שמעון בר יוחאי. נקווה שבשנה הבאה נחזור לשגרה.

האם יש השנה הילולה במירון?. ל"ג בעומר תשפד

כידוע, בשל המצב הביטחוני החליטו גופי הביטחון האחראיים, צה"ל, משטרת ישראל ופיקוד העורף, שלא לאשר השנה את עליית קהל הרבבות לשמוח בשמחתו של הרשב"י בל"ג בעומר באתרא קדישא מירון.

במקום תפילה מונית גדולי ישראל יתפללו למען העם

לאור זאת, הוקם מערך מיוחד למסירת שמות לתפילה, על מנת שכלל ישראל יוכל לקחת חלק בהילולא. מניין גדולי ישראל, יזכירו את שמותיכם בתפילה מיוחדת שיערכו. כך, גם בלי האפשרות לעלות פיזית כדי לשפוך את צקון שיח לחשכם בפני אדון כל, במקום הקדוש ובזמן המסוגל, יעשו זאת עבורכם.

גדולי ישראל יקיימו תפילה מיוחדת להצלחת עם ישראל כולו, ובפרט לשחרור החטופים הנמקים בשבי האכזרי, ולרפואת הפצועים. את השמות יהיה ניתן להעביר החל מהיום המוקד המיוחד, באתר מיוחד, בשליחת פקס, באמצעות המייל, וגם במערכות הדיגיטליות המותקנות בבתי הכנסת ובאמצעים נוספים.

מעבר למסירת שמות תפילה במירון תשפד

מעבר למסירת שמות תפילה במירון תשפד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *