יפה בן דיין תערוכת יחיד בתל אביב מגדלי נאמן

יפה בן דיין תערוכת יחיד בתל אביב מגדלי נאמן

בימים אלו חיי התרבות והאומנות חוזרים לאט לשגרה ובעיר הגדולה מוצגות תערוכות מומלצות. מה בכתבה שלנו היום.. קבלו את הכתבה אודות יפה בן דיין תערוכת יחיד בתל אביב מגדלי נאמן. 

אמנית הרב תחומית יפה בן דיין תערוכת יחיד בתל אביב מגדלי נאמן

הציירת, שהיא גם אמנית רב תחומית,  מציגה בימים אלו תערוכת יחיד ראשונה שלה. היא אישה שקורצה מחומרים של חמלה חום ונתינה. במה עוד?. כמובן הערצת האסתטיקה והיופי הנשגב על כל רבדיו. יפה ניחנה בכושר ראיית הטוב בכל דבר ובכל סיטואציה ותפיסת עולם זו מאפיינת את יצירותיה.

יפה בן דיין תערוכת יחיד בתל אביב מגדלי נאמן

יפה בן דיין תערוכת יחיד בתל אביב מגדלי נאמן

מגורים בעולם בראי היצירה האישית 

מה משפיע ומעצב את היצירה?. עשרות שנים של מגורים בערים אירופאיות שונות במסגרת שליחות. עשרות מדינות, אלפי חוויות ורגעים חד פעמיים. אלו החומרים היוצרים את יצירתה של יפה בן דיין.

בן דיין מותחת כמעט בכל יום קנבס חדש, ועליו היא מציירת, בתנועות זורמות ומדויקות כריקוד, עולם ומלואו. מול הקנבס הלבן היא יוצרת שפת תמונה שבה שדות של צבע, מרחבים של תנועה, קווים קצביים וכתמים הבעתיים, החוברים יחד ליצירת שפה מלאת מטאפורות ואסוציאציות.

עוד באתר תמונות מלחמת חרבות ברזל 

כל ציור של יפה הוא טקסט חזותי עשיר. ממה הוא מורכב?. תמצאו בו פילוסופיית חיים שלמה והבעת עמדה אישית כלפי העולם הסובב. ביצירותיה מחברת בן דיין גם אותנו, הצופים. למה?.  אל האמת הפנימית שלנו ונותנת לנו בסופה יצירה אסתטית ועיצובית מרהיבה.

האמנית והציירת יפה בן דיין צילום מתוך סקופר

האמנית והציירת יפה בן דיין צילום מתוך סקופר

על האגרטלים פרי יצירתה

האגרטלים אותם החלה ליצור מתכתבים עם היצירות בסגנונן הן יצירות מופת מבחינות רבות. דוגמאות?. כמו קומפוזיציה, פרספקטיבה, צבעים וכיו"ב. הדבר הבולט בהם היא האהבה הנשקפת מהם, אהבת האדם, הערצת היופי ,הטבע והבריאה.
יצירותיה של בן דיין נראות כאילו נוצרו באופן אינטואיטיבי. גם אם נכון הדבר ואם לאו, יהיה מעניין לחוות את החוויה למול היצירה עצמה.

מבצעים והנחות חנות החוויות של כאל מבצעים 1+1 הנחות

שעות פתיחה וביקור בתערוכה

תערוכת יחיד יפה בן דיין
מתי הפתיחה החגיגית?. יום שלישי, 21.5.2024 בשעה : 19:30
היכם מוצגת התערוכה?.  מגדלי נאמן-רח' מיכאל נאמן 8, תל אביב

מתי שעות הביקור?. ימים ראשון = חמישי 10:00-19:00, יום שישי 10:00-14:00
מי אוצרת את התערוכה?. מיכל סדן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *