סקר האח הגדול 2024 מי מועמד לזכות מי להדחה

סקר האח הגדול 2024 מי מועמד לזכות מי להדחה

סקר האח הגדול 2024 מי מועמד לזכות מי להדחה

רגע אחרי ההפתעה הגדולה שיצר האח הגדול סקרים אנחנו גאים להגיש לכם בלעדית באתר המעריצים את הסקרים החזקים ביותר בתחום סקר האח הגדול 2024  מי מועמד לזכות מי להדחה. הכתבה מופיעה לראשונה באתר mekomon.org. העתקה של הכתבה בכל צורה אסורה בהחלט. הצגת הכתבה באתר אחר תביא לתביעה על פי כל דין. 

עכשיו חדש ==> לאתר מעריצים עונה חדשה האח הגדול 2024

לפני שנתחיל לדון בעונה החדשה, נזכיר לגולשים ומעריצי האח הגדול שיובל מעתוק זכתה העונה באח הגדול, סתיו מקום שני, יענקי מקום שלישי. נגיד תודה רבה לכל הדיירים, לאחר העונה ואירועי חרבות ברזל ישבנו כולנו לצפות בשידורי פקין אקספרס לצפייה ישירה בערוץ 13.

הזוכה כבר בבית?. סקר האח הגדול 2024  מי מועמד לזכות מי להדחה

הרבה דברים אפשר ללמוד מרשימת הדיירים שכבר הודחו מבית האח. מה למדנו?. לא מספיק דייר מקובל ואהוב בבית, אי אפשר להסתפק רק בלהיות נחמד או לא נחמד לכולם. מה צריך על מנת לזכות במיליון?. לכבוש את הרשתות החברתיות ולעניין את הצופים.

הצבעה האח הגדול הסקר הראשון לשנת 2024

אתר ההצבעות נראה לך שאנחנו מופתעים?. 

השבוע לא צריך שום סקר הדחה. כבר עכשיו ברור לנו שהעונה החדשה תתחיל אי שם בקיץ. ההפקה כבר הכריזה על מספר שינויים בתוכנית שכמובן ישפיעו על הדיירים בבית. בשלב הזה, כאשר יש ליהוק ובורסת השמות רותחת הנה כמה תובנות שלי.  האח הגדול 2024 דיירים צפויה להיות מפתיעה במיוחד. למה אני חושב?. כי על רקע המלחמה, האירועים בישראל והשינויים בחברה, אין ספק שהמצב ורוח התקופה יתפסו מקום נכבד בדיונים בבית.

קבלו את הסקר מי יהיה המנצח הגדול של העונה?. אתר המעריצים סקר האח הגדול חינמי

האם כבר עכשיו אפשר לדעת מי יהיה המנצח העונה?. מי יזכה במיליון שקלים, הפרס לזוכה המאושר שיקבל את התואר הדייר האחרון?. אתר ההצבעות של בית האח רוחש פעילות כאשר ההצבעה נפתחת וכצפוי – ההצבעות מראות על תחרות עד הרגע האחרון. מה אפשר לעשות בינתיים?. הצביעו בעד הדייר שלכם שיכול לזכות בתכנית העונה.

סקרים של האח הגדול 2024 

התמונה הבאה מובילה אותנו לסקר מעניין בנוגע לדיירים באח הגדול. לא מעט מהשיח ברשתות החברתיות נודע לזהות הזוכה העונה. כבר עכשיו ברור שאם אחד הדיירים החדשים שייכנסו באמצע העונה לא יהיה קליבר רציני, הוא יתקשה לשרוד עד למשדר הגמר, בטח לא לזכות.

הרשתות החברתיות קובעות לא מספיק להיות נחמד מה למדנו מהעונה הקודמת?. 

ישנה בבית דיירת אחת שלא מפחדת להגיד את אשר על ליבה. המראה שלה, דמות בארבי מושך את העין, לצד רגישות. אז נכון שהדיירים בבית התהפכו לא פעם על סתיו, אבל דווקא האירועים והמריבות אתה יכולות להביא אותה לגמר. היא לא מפחדת להיכנס לעימות, היא עומדת על דעתה ועל הרצונות שלה. מה נגיד?. כל הכבוד.

זה לא פשוט. לעומתה, יש דיירים שבוחרים בשיטת אני אהיה בסדר עם כולם ועם כל העולם. ככה לא זוכים בתואר הדייר האחרון!.

 

 

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *