פופ אפ קיבוצי בכפר מסריק החנות שתמצאו את את הקיבוצניק

פופ אפ קיבוצי בכפר מסריק החנות שתמצאו את את הקיבוצניק

פופ אפ קיבוצי בכפר מסריק החנות שתמצאו את את הקיבוצניק

עוד מעט הוא ייעלם מהנוף, חדרי האוכל, שפעם היו מרכז החיים בקיבוץ הולכים וננטשים, אבל להיסטוריה חיים שלה. מה בכתבה?. על חנות ראשונה מסוגה בארץ פופ אפ קיבוצי בכפר מסריק שעושה כבוד לכל מה שהיה לפני שנות אלף בקיבוץ ואולי עוד יחזור, לפחות כך אני מקווה. 

לכבוד כל אלה הוקמה חנות מקסימה באתר סוד הפלא הקיבוצי שבכפר מסריק, וניתן גם לרכוש את המוצרים אונליין. שם כל אחד גם יכול להוסיף ביטויים משלו, שאולי חסרים בעיניו, ולהדפיס אותם על המוצרים הנבחרים. המיזם המיוחד הוקם במסגרת פרויקט שדרוגים של המועצה לשימור אתרים ומשרד המורשת וסוד הפלא הקיבוצי.

עוד באתר לוח חופשות משרד החינוך 2024-2024

הקיבוצים של פעם פופ אפ קיבוצי בכפר מסריק החנות שתמצאו את את הקיבוצניק 

כיום הם רובם מופרטים אבל שואפים לשמור על חיי קהילה. בקיבוצים ברחבי ישראל התפתח במהלך מאה השנים האחרונות סלנג מיוחד ומקורי שהפך לחלק מההווי הקיבוצי, לקסיקון עשיר של מילים וביטויים המתארים חפצים, תפקידים ומצבים שונים. בכל קיבוץ גם התפתחו ביטויים ייחודיים ומוצרים שונים כגון שקי כביסה, כפלוגים, מנשק'ה או נושא אוכל, ציבורית ועוד, שהם חלק מהקסם הקיבוצי.

ועכשיו זה ביד שלכם 

מי לא מתגעגע לפריטים של פעם?. מעכשיו, הפולניה כבר לא יושבת לבדה בחושך. לפני כשנה, אתר סוד הפלא הקיבוצי שבכפר מסריק עשה מעשה. כעת היוזמה כבר חיה ומעניקה חוויית נוסטלגיה קיבוצית. זאת לצד ביטויים שרובנו שמענו. גם אם לא ביקרנו בקיבוץ מעולם, כמו "כל הדרכים מובילות לחדר אוכל". "של מי אתה?" או "שים כובע, טמבל".

אז כיצד תוכלו לרכוש את אותם פריטים מפעם?. כל אלה הודפסו, עם קריצה מתובלת בהומור חינני, על שלל פריטים שימושיים.  מה למשל?. כריות וציפיות, שקי כביסה, כובעים, ספלים, בקבוקים, סינרים, ושלל פריטים. 

סיקור אירועי תרבות פנאי וצרכנות. רוצים שהכתבה שלכם תופיע באתר החדשות המקומיות?. שלחו לנו את הכתבה או הסיפור שלכם ואנו נשמח לפרסם אותה, בכפוף לשיקולי המערכת. רוצים לקדם עסק?. להפיץ כתבה שיווקית ללא תשלום?. בכפוף לשיקולי המערכת אנו נפרסם אותה ללא תשלום.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *