מופעי אביב במערת צדקיהו נרקיס ודני רובס בירושלים

מופעי אביב במערת צדקיהו נרקיס ודני רובס בירושלים

מופעי אביב במערת צדקיהו נרקיס ודני רובס בירושלים

איפה נוכל לצפות בהופעות באווירה מחשמלת ויוצאת דופן?. אשתי אומרת שאין כמו המופעים בעכו ואני חושב שאין כמו ירושלים. כי רק הנסיעה לבירה בערב מעלה בי רגשות עזים וכמובן רומנטיקה חסרת תקדים. מה בכתבה?. מופעי אביב במערת צדקיהו נרקיס ודני רובס בירושלים, תאריכים, מבצעים הסעות.

מופעי אביב במערת צדקיהו נרקיס ודני רובס בירושלים מופעים מוסיקליים 2024

כאשר הייתי צעיר הייתי גאה לספר לכל העולם בערך שהזמר דני רובס גר בעיר נעוריי. אז התנגן לו ברדיו הלהיט אני בא הביתה מהלילה והוא היה אז בעיקר גיטריסט ליווי של שלמה ארצי. מאז עברו הרבה מים בירקון ודני הוא כבר אחד מעמודי התווך של היצירה הישראלית. בתאריך 23.5.24 דני רובס מגיע למופע במערה. מה על הבמה?. מופע חדש של דני רובס והלהקה, הכולל את כל שיריו האהובים. דני רובס, זמר ויוצר מהאהובים והמוערכים בישראל, אשר שיריו זכו להצלחה גדולה לאורך השנים ולאהבת אמת של הקהל חוזר לבמות עם געגוע גדול, במופע עם כל שיריו הגדולים ושירים חדשים עליהם עבד בשנה האחרונה. 

עכשיו חדש ==> לאתר מעריצים עונה חדשה האח הגדול 2024

נרקיס במערה 18.4.24 המופע שלא תרצו להחמיץ

הזמרת נרקיס היא זמרת יוצרת עם חומרים מקוריים שנכתבו על ידיה. שירים שהם חלק בלתי נפרד מחוויות החיים שעברה, התמודדה וניצחה, דרך הסתכלות ולמידה מהמסע של חייה.
הזמרת נרקיס כובשת את הבמה תוך שהיא חושפת את מסע חייה המרתק הנע בין העולם החילוני לעולם הדתי, בין אשקלון לגוש קטיף, בין תל אביב להודו, בין צפת לעוטף עזה. הכנות שלה סוחפת את הקהל למערבולת של רגשות והנאה צרופה.

מופעי אביב במערת צדקיהו נרקיס ודני רובס בירושלים
מופעי אביב במערת צדקיהו נרקיס ודני רובס בירושלים

איך מגעים היכן מחינם את הרכב?.

שאטלים ללא תשלום לשני המופעים. מהיכן?. רחוב שבטי ישראל 14 עד למערת צדקיהו וחזרה.  החל מהשעה 20:00, ויחזירו את הקהל אל רח' שבטי ישראל בסוף המופע.

חניונים באזור: קרתא, העירייה (ספרא), שער שכם

מספר המקומות מוגבל. כרטיסים בבימות טל: *6226 ובאתר:www.bimot.co.il

מחיר כרטיס: 100 ₪ לאדם, גמלאים, סטודנטים ומחזיקי כרטיס ירושלמי 90 ₪

על מערת צדקיהו בירושלים המיתוס האגדה

האגדה מספרת כי בעת מצור הבבלים על ירושלים נמלט צדקיהו מלך יהודה האחרון. כיצד?. דרך מערה זו ליריחו ומכאן שמה. ככל הנראה החציבה במקום החלה בימי בית ראשון. יוסף בן מתתיהו כינה אותה "מערת המלכים", וממנה נחצבו האבנים לבניין ירושלים ובית המקדש בתקופת הבית השני. היא נעלמה מהעין עם בניית חומות העיר בתקופה העות'מאנית, ונחשפה שוב, במקרה, בראשית המאה ה-20. בשעות היום חושפת המערה פנים נוספות וחדשות בסיורים לכל המשפחה: חזיון אורקולי חדש, אימרסיבי (אופף) ,יפיפה ומהפנט המוקרן על קירותיה החשוכים ולוקח אותנו למסע בזמן, עמוק אל העולם המסופוטמי של תקופת בית ראשון, האגדות והמיתוסים של תקופת בית שני ועוד סודות רבים הקשורים במערה המסתורית.

 

 

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *