מי שימח את המפונים ביום המעשים הטובים? קהילה הציונית בית אל

מי שימח את המפונים ביום המעשים הטובים? קהילה הציונית בית אל

יום המעשים הטובים: קהילה הציונית בית אל גרמנית נוצרית שהקימה בית בזכרון יעקב הגיעה לשמח את התושבים מיישובי קו העימות המפונים לכפר הנופש עין גב. על האירוע המרגש בכתבה שלפניכם. קרדיט צילום וידאו וסטילס- תיירות עין גב. 

לקהילת 'בית אל' מספר מפעלים לתעשיות ביטחוניות וייצור מסנני אוויר למקלטים, עיבוד שבבי, וחנות מפעל כשר למוצרי מאפה, בזיכרון יעקב.

עוד באתר מתי נכנס ביטוח לאומי לפני פסח 2024 

קהילה הציונית בית אל משמחים את מפוני העוטף שנמצאים בעין גב

קהילה הציונית בית אל משמחים את מפוני העוטף שנמצאים בעין גב

החורף לא הפריע להם לשמח קהילה הציונית בית אל

למרות מזג האוויר החורפי, הגיעו משפחות מקהילת 'בית אל', הנוצרית הגרמנית הציונית, שהקימו ביתם בזכרון יעקב, לשמח את תושבי יישובי גבול הצפון, המפונים כבר חמישה חודשים לכפר הנופש עין גב.

בשיתוף צוות התיירות של עין גב, נערכו על חוף הכינרת, סדנאות יצירה, פעילויות לילדים, דוכני מזון ושתייה. לסיום מופע של אנשי הקהילה בשירים בעברית.

חיים סתתיהו מנכ"ל תיירות עין גב: "מרגש מאוד לארח כאן את חברי הקהילה הגרמנית ציונית. המקסימים והנדיבים, שהינם תושבי המדינה משנת 1963. עלו לישראל כאמירה ציונית וכתמיכה במדינה וילדיהם אף משרתים בצה"ל. תושבי יישובי קו העימות, שאנו מארחים כאן בכפר הנופש באהבה, ומהווים עבורם בית, שמחו מאוד לקבל את החיבוק והנתינה של הקהילה. אני מודה להם מאוד שהגיעו ושמחו את כולנו".

סיקור חדשות מרחבי ישראל, אירועים מרגשים ופעילות בחגים. כאן באתר המקומון חדשות תוכלו למצוא לא רק חדשות מקומיות.  אלא מידע אודות סרטים וסדרות חדשות, אירועים ופעילות בסופי שבוע, תערוכות מומלצות ומידע חשוב. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *