טנוכ דע חדרה פורים 2024 פעילות בחופש מה עושים עם הילדים

טנוכ דע חדרה פורים 2024 פעילות בחופש

טנוכ דע חדרה פורים 2024 פעילות בחופש מה עושים עם הילדים?. 

מה אתם מתכוונים לעשות בחופשת הפורים השנה?. מערכת החינוך יוצאת ליומיים של חופשה, בימים ראשון ושני, וההורים מחפשים אטרקציות לפורים. מה בכבה?. טנוכ דע חדרה פורים 2024 פעילות בחופש. 

טכנודע פורימדע גבעת אולגה טנוכ דע חדרה פורים 2024 פעילות בחופש 

במהלך ימי החופש יחכו לכם מגוון פעילויות מדע לילדים בכל הגילאים וכל ילד או ילדה שיבואו מחופשים לאחד המדענים המוכרים: איינשטיין, ניוטיון, גליליאו או דה ויצ'י יקבלו כרטיס אחד במתנה לפלנטריום. היכן הוא נמצא?. בטכנודע חדרה

למי שמבקר במקום פעם ראשונה, נזכיר כי המוזיאון נמצא ברחוב הרב נסים 2, חדרה, בשכונת גבעת אולגה היפה. 

עוד באתר תערוכת מתנפחים עזריאלי כניסה חינם

אבל זה לא סתם עוד ביקור כי במהלך החופשה יחכו לכם סיורים במוזיאון הרפואה, תערוכת "ממציאים והמצאות ששינו את חיינו" לקטנטנים, ביקור בפלנטריום החדש, תחפושות של מדענים צעירים – פורים בסימן פורימדע בטכנודע חדרה.

המוזיאון הישראלי הראשון לרפואה שנפתח בטכנודע חדרה, מזמן לכם חוויות עוצמתיות, אינטראקטיביות ורב חושיות בחג הפורים. בין התאריכים 24-25.3 , מוזמנים הילדים לשני סיורים מרתקים "הלב הרגיש" או "המוח הגמיש". בכל סיור 3 תערוכות שונות (משך כל סיור כשעה וחצי). בין השעות 10:00-15:30, מומלץ לגילאי 8 ומעלה.

ויש גם פלנטריום בחדרה כל הסיבות הטובות להגיע למוזיאון המדע בגבעת אולגה

ולחובבי החלל והכוכבים מתקיים מופע פלנטריום מרתק "המסע בעקבות הקריסטלים האבודים" בפלנטריום
ביחד נצא למסע בחללית בעקבות הקריסטלים האבודים. בין התאריכים 24-25.03.24 בשעה 11:00, 12:00 או 13:00. משך הפעילות כ-40 דקות. מומלץ לגילאי 8 ומעלה.

 מופע פלנטריום מרתק אשר מטיס אתכם ב- 360 מעלות בין כוכבי הלכת במערכת השמש. ומה המשימה?. חיפוש אחר קריסטלים אבודים שבלעדיהם לא נצליח לשוב לכדור הארץ.
כמה עולה כניסה?. מחיר כניסה החל מ-35 שקלים. כל הפרטים והמחירים באתר. 
פורימדע בטכנודע בין התאריכים 24-25/3

חשוב לבדוק האם אתם זכאים למענק עבודה 2024 

ממציאים והמצאות ששינו את חיינו

במיוחד לגיל הרך (3-7) מציע הטכנודע את תערוכת "ממציאים והמצאות ששינו את חיינו"
חוויה מרגשת לקטנטנים. בין התאריכים 24-25.03.24 בשעה 10:00 או 12:00. מיועד לגילאי 3-7. משך הפעילות כשעה וחצי. בתערוכה יכירו הילדים את אייזיק ניוטון ותומאס אדיסון, בדיוק כשניוטון ברגע היסטורי בו נפל תפוח על ראשו ונגלה איתו יחד את כוח המשיכה. יחד עם אדיסון נמציא את הנורה החשמלית. נכיר את המטוס של האחים רייט, נתנסה בבית דפוס של פעם ונכיר עוד ועוד מדענים מפורסמים והמצאות ששינו את חיינו.

מי יקבל כרטיס לפעילות?. 

ילדים שיבואו מחופשים לאחד המדענים המוכרים יקבלו צ'ופר מיוחד. מה זה אומר?.  איינשטיין, ניוטיון, גליליאו או דה ויצ'י – יקבלו בכניסה כרטיס אחד במתנה לפעילות בפלנטריום "המסע בעקבות הקריסטלים האבודים".
כתובת: רח' הרב ניסים 2, גבעת אולגה , חדרה. טל' 04-6333505

 

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *