סקר בחירות תל אביב 2024 מי יהיה ראש העיר הבא

בחירות לעיריית תל אביב 2024 תוצאות רשמיות

בחירות לעיריית תל אביב 2024 המרוץ יצא לדרך ומתחדש עם ההודעה על המועד החדש 

תושבי העיר העברית הראשונה תידרש לבחור ראש עיר חדש במסגרת הבחירות המוניציפליות 2024. מה בכתבה?. המדריך למצביע בחירות לעיריית תל אביב 2024 המרוץ יצא לדרך. שימו לב העוד מתעדכן מעת ואנו נשמח לקבל מכם הודעות ולשלב אותם באתר הבחירות המקומיות.

תוצאות הבחירות לעיריית תל אביב מי נבחר לראש העיר  

בחירות עיריית מתל אביב תוצאות רשמיות
בחירות עיריית מתל אביב תוצאות רשמיות

לאחר שקיבל המלצות מפורטות החליט שר הפנים, להורות ליחידה הארצית לפיקוח על הבחירות לקיים את הבחירות ב-239 רשויות מקומיות ואזוריות בתאריך27/02/2024, כ' בשבט ה'תשפ"ד.

יום הבחירות הינו יום שבתון.

מי מועמד לראשות העיר העברית הראשונה?. הנתונים נכונים לתאריך 22/02/2024

בדראן סלימאן אמיר, כולנו העיר יאפא – תל אביב

ברביבאי אורנה, יש עתיד והתל אביבים בראשות אורנה ברביבאי

צלנר יובל, תקווה חדשה לתל אביב בראשות יובל צלנר

חולדאי רון, תל אביב 1 בראשות רון חולדאי ואסף זמיר

מתי הבחירות לעיריית תל אביב ומועצת העיר? 

אז מה המצפה לנו ואילו פנים חדשות נראה בבניין העירייה?. בימים אלו המועמדים ממתינים להודעה האם נציגה מהכנסת תכריז על התפטרות ותרוץ במסגרת רשימה של אחת הסיעות הגדולות בבית. במקביל המועמדים שכבר פעילים במועצת העיר כבר מתחממים על הקווים ובשלטי החוצות ברחבי העיר.

מי הכריז על ריצה לראשות העיר

בסוף השנה שעברה פורסם בתקשורת אודות ריצה אפשרית של ציפי לבני לראשות עיריית תל אביב. אך זו בתגובה מסרה לאתר סרוגים – בתגובה: "זו ביצה שלא נולדה".

חולדאי פיטר את סגנו 3 ימים לאחר שהכריז על ריצה לראשות העיר תל אביב

אתר ישראל היום בדיווח אודות הבחירות לעיריית תל אביב. ‏לפי הדיווח,  סגן ראש עיריית תל אביב, ראובן לדיאנסקי, הודיע ‏על התמודדותו לראשות עיריית תל אביב, ולאחר 3 ימים הוא קיבל מכתב בו ‏ראש העיר רון חולדאי הודיע לו שבכוונתו להביא לאישור מועצת העירייה החלטה על הפסקת כהונתו כסגן ראש העיר.

 

יובל צלנר תל אביב עצמאית 

מועמד נוסף שהתחיל קמפיין בחירות לעיריית תל אביב נקרא יובל צלנר. במרכז העיר כבר אפשר לראות שלטי חוצות. היכן עוד?. באתרי האינטרנט המובילים בישראל. קצת על האג'נדה של צלנר?. מתוך אתר האינטרנט של המועמד בחרנו לצטט את המשפטים הבאים:

תל אביב בראשותי תצא לעצמאות.
עצמאות שתגדיר מחדש את המושג הכי תל אביבי – חופש.
חופש בניהול, חופש בכלכלה, בתחבורה, בחינוך, בתרבות וברוח.
חופש להיות מי שאנחנו רוצים, איך שאנחנו רוצים ומתי שאנחנו רוצים.

שלטי החוצות של ציפי ברנד לראשות עיריית תל אביב 

לפני מספר ימים נתקלתי בשלט חוצות מאיר עיניים בצומת הרחובות קפלן דה וינצ'י. זה היה סרטון קצר שהוקרן על שטל חוצות מטעמה של ציפי ברנד. מצד שמאל של השלט, נרשם – ציפי ברנד לראשות עיריית תל אביב יפו. כך שלפחות לפי השלט המבטיח חתירה לעיר בעלת צביון דמוקרטי, עצמאי, ליברלית ופתוח, יש לנו מתמודדת ראשונה שהכריזה על ריצה. ומכאן, בדומה ליתר המתמודדים, נאחל לה בהצלחה. ברנד, למי ששכח היא סגנית ראש העיר תל אביב-יפו ופעילה פוליטית ישראלית. בעברה הייתה עיתונאית, מפיקה ובמאית סרטים דוקומנטריים זוכת פרס אמי.

 

צפו בווידאו שלטי חוצות בתל אביב ציפי ברנד לראשות העיר

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *