בחירות לעיריית ערד 2023 רשימה משותפת לדתיים וחילוניים בתמונה משה קווס

בחירות לעיריית ערד 2024 רשימה משותפת לדתיים וחילוניים

בחירות לעיריית ערד 2024 רשימה משותפת לדתיים וחילוניים

התפתחות מעניינת בבחירות לרשויות המקומיות בנגב. הודעה בנושא בחירות לעיריית ערד 2024 רשימה משותפת לדתיים וחילוניים, יצאה הערב עם עם הגשת הרשימות לבחירות המקומיות. כזכור, הבחירות לראשות העיר ומועצות העיר ייערכו בתאריך 27/02/2024 והוא יהיה יום שבתון. עדכון דחיית הבחירות ברשויות המקומיות.  

סיבוב בחירות שני בנס ציונה בוקסר או תומר תדהר מי זכה 

הפתעה ראשונה בתוצאות הבחירות בערד. נכון לשעה 17:30 אחוז ההצבעה בעיר עומד על 31.9% בעוד האחוז הארתי עומד כעת על 26%. הנתונים התקבלו מ -30 קלפיות שמהוות 85.7% מכלל הקלפיות בערד

לאחר שקיבל המלצות מפורטות החליט שר הפנים, להורות ליחידה הארצית לפיקוח על הבחירות לקיים את הבחירות ב-239 רשויות מקומיות ואזוריות בתאריך 27/02/204

יום הבחירות הינו יום שבתון.

רשימת מועדים ובעלי זכות הצבעה

בעיר ערד יש 33,869 תושבים מתוכם 23,275 בעלי זכות בחירה. המתמודדים ירצו לזכות באחד הכיסאות הממתינים ל 15 לחברי המועצה. וכמה מתמודדים על תפקיד ראש העיר הבא בערד?. 5 מועמדים לראש רשות
קלימן אורון דב, עם כל הלב לערד בראשות אורון קליימן

בריוזה גיא קול ערד

מעין יאיר יונתן הליכוד בראשות יאיר מעין

בן חמו ניסן עתיד חדש לערד בראשות ניסן בן חמו

ריזינשוילי גאורגי גבריאלקידמה לערד בראשות גבריאל ריזינשוילי

חדשות קודמות היסטוריה מקומית בחירות לעיריית ערד 2024 רשימה משותפת לדתיים וחילוניים 

בערד רשימה משותפת לדתיים וחילוניים הכוללת את שני הגרעינים התורניים בעיר ותושבים חילוניים. מי עומד בראש הרשימה?. חבר מועצת העיר משה קווס סגן ראש העיר וממלא מקומו לשעבר, אחריו ברשימה דובי חלקיה מנכ"ל גרעין בני עקיבא בעיר וליאורה סגרון. על פי ההודעה בקבוצת הנקודה. 

עוד באתר סרטי ילדים חדשים בקולנוע המלצות שוברי הנחה

הגשת הרשימות לרשויות המקומיות 2024 

הבחירות המקומיות בערד: היום תם מועד הגשת הרשימות לבחירות המוניציפאליות שיערכו בסוף חודש אוקטובר, בערד תרוץ רשימה מאוחדת לדתיים וחילוניים שתיקרא "מאמינים בערד" את הרשימה יוביל חבר מועצת העיר משה קווס שכיהן בעבר כסגן וממלא מקום ראש העיר, קווס הוא פעיל חברתי מוכר בעיר שמעורה בפוליטיקה המקומית כבר עשרות שנים ומילא בין היתר שורה של תפקידים ציבוריים וביניהם חבר וועדות תכנון ובנייה במועצת העיר, חבר ועדות הבריאות, הביטחון ועוד. קווס מכהן כחבר דירקטוריון של החברה הכלכלית בערד והוא מתנדב כמפקד זק"א מרחב שיפוט ערד.

בחירות לעיריית ערד 2023 רשימה משותפת לדתיים וחילוניים בתמונה משה קווס
בחירות לעיריית ערד 2023 רשימה משותפת לדתיים וחילוניים בתמונה משה קווס

לצידו יעמדו דובי חלקיה וליאורה סגרון. חלקיה הוא מנהל גרעין בני עקיבא בעיר. הוא פעיל ויזם חברתי שהקים את כפר הסטודנטים של בני עקיבא בערד ומנהל את מסגרת המלגות הגדולה בעיר וגם את מערך המתנדבים הגדול בעיר.

סגרון, תושבת העיר היא בעלת תואר שני בתכנון ערים מאוניברסיטת בן גוריון. היא עובדת כיום כיועצת תכנון להסדרת ההתיישבות הבדואית בנגב. בעבר הייתה מנהלת מחלקת רישוי ופיקוח בנייה ומנהלת הוועדה המקומית לתכנון ובנייה בעיריית ערד במשך 26 שנים. 

הפתק והסלוגן של הרשימה המאוחדת בערד בבחירות 2023

הרשימה, שתרוץ כאמור תחת הפתק "חי".

נוסח הסלוגן?. מאמינים בערד. 

במי יתמכו במרוץ לראשות העיר ערד?. הרשימה עדיין לא הצהירה במי היא תתמוך לראשות העירייה. אך כבר כעת היא זוכה לתמיכה של ציבורים נוספים בעיר

ממטה הרשימה "מאמינים בערד" נמסר: "רשימת 'חי' מאמינים בערד פונה לכלל הציבורים בערד, דתיים וחילוניים. וותיקים ועולים חדשים.  צעירים ובני הגיל השלישי לתמוך בה כדי להצעיד את ערד לעתיד טוב יותר במגוון תחומים, בין היתר בחינוך, בתרבות, במורשת, בתיירות ובשירות לתושב. אנחנו מאמינים בערד".

מקור המידע בכתבה זו – הנקודה. מתי הבחירות לרשויות המקומיות 31/10/23.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *