חולית 2 המשיח והמים הקדושים צפו בווידאו המלא

חולית 2 המשיח והמים הקדושים צפו בווידאו המלא

חולית 2 המשיח והמים הקדושים צפו בווידאו המלא

הרבה זמן המתנו לחלק השני של הסרט הטוב ביותר של המאה ה 21. טוב אולי הגזמתי ויש עוד כמה סרטים ראויים לתואר ומי יודע עוד מה יעלה למסכים בשמונים השנים הבאות. אבל עכשיו כולי התרגשות. מה קרה אתם שואלים?. קבלו את חולית 2 המשיח והמים הקדושים צפו בווידאו המלא.

כולם חיכו שהוא יגיע חולית 2 המשיח והמים הקדושים צפו בווידאו המלא

שלוש שנים בין שני חלקי הסרט הם לא מעט זמן, אבל לפחות התוצאה בהתאם. DUNE 2 הסרט המלא הוא הסרט שככל הנראה יגרוף את מרבית הפרסים בשנת 2024. העלילה והגיבור הם בדיוק מה שהעולם האמתי צריך בימים אלו. נביא אוהב שצמח במשפחה מיוחסת, מאוים על ידי כוחות הרשע והוא יוצא ומצליח, כנגד כל הסיכויים לקרב. 

חולית 2 המשיח והמים הקדושים צפו בווידאו המלא
חולית 2 המשיח והמים הקדושים צפו בווידאו המלא

המוטיב העיקרי בסרט המדברי הוא כמובן היעדרם של המים וזה תקציר עלילת הסרט. 

חלק שני חולית מלווה את המסע האפי – מיתולוגי של פול אטריידס כשהוא מתאחד עם צ'אני והפרמנים אל תוך שביל שאין ממנו דרך חזרה. מה המטרה שלו?. למקום בקושרים שהרסו את משפחתו. מול בחירה בין אהבת חייו לגורל היקום הידוע, הוא משתדל למנוע עתיד נורא שרק הוא יכול לחזות.

הזימה והמדבר חולית 2 צפייה ישירה DUNE 2 מה קרה כאשר פול רכב על תולעת החול 

בזמן שפול אטריידס לומד את דרכם של הפרמנים, בעולם של חולים המזימות לא נחות לרגע.  הברון הרקונן ממשיך במזימות. הוא מציב את אחיינו רבן כאחראי על אראקיס, אך רק באופן זמני. הוא דורש מהכפופים לו עוד ועוד תפוקות של התבלין המאפשר מסע בין גלקטי.  דוחף את עובדי אראקיס לעבדות ללא רחמים.

חשבתם שהם יישארו אדישים?. אנשי אראקיס יסבלו כל כך הרבה תחת רבן שהם יקבלו את פניהם של אחיינו השני של הברון, פייד-ראוטה, כשליטם. בסופו של דבר, זהירות ספוילרים חולית הסרט השני, אותם עבדים לא נשארים אדישים למצב וכמו בסיפור קלאסי הרודנים משלמים את המחיר.

המדינות הן יש הכי מעט מים על פני כדור הארץ

לפי נתוני UN-Water מיליארד בני אדם חיים במדינות עניות במים. המציאות של הספר, כמו גם שני חלקי הסרט, מגיעה לכדור הארץ הרבה ויתר מוקדם ממה שחשבתם. לפי נתוני יוניסף,  לא פחות מ 1.5מיליארד בני אדם, מתוכם 450 מיליון ילדים – חיים באזורים עם פגיעות גבוהה או גבוהה במיוחד למים.

מה עוד במספרים המביאים את המוטיב העיקרי של חולית למציאות שלנו?. ל-785 מיליון אנשים אין גישה לשירותי מים בסיסיים.  ארגון הבריאות העולמי מדווח כי ל-884 מיליון בני אדם אין גישה למי שתייה בטוחים. שני שלישים מאוכלוסיית העולם חווים מחסור חמור במים במהלך חודש אחד לפחות. 

מכון המים העולמי מעריך ש-700 מיליון בני אדם עלולים להיעקר בשל מחסור עז במים עד 2030 
3.2 מיליארד בני אדם חיים באזורים חקלאיים עם מחסור גבוה במים או מחסור.  כ-73% מהאנשים שנפגעו ממחסור במים חיים באסיה. 

ועכשיו למי שאין לו מים זורמים, בדיוק כמו המציאות של טימותי שאלאמה כוכב הסרט. אתם יודעים מה, זו של זנדאיה שהריי היא הדמות של האישה הנאהבת בסרט. מה הטענה?. משבר המים העולמי הוא עניין של נשים ונערות המבלות כ-200 מיליון שעות בסחיבת מים מדי יום.

צפו בווידאו חולית 2 לצפייה ישירה הסרט המלא בבתי הקולנוע 2024 

YouTube video player

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *