איתור קלפי בחירות 2024 לרשויות המקומיות

איתור קלפי בחירות 2024 לרשויות המקומיות

איתור קלפי בחירות 2024 לרשויות המקומיות

יום הבחירות בו נבחר מי יהיה ראש הרשות המקומית בה אנו מתגוררים ומי יהיו הנציגים במועצת העיר הוא אחד החשובים בחיי התושבים ובדמוקרטיה הישראלית. על מנת לממש את זכות הבחירה יש להגיע לקלפי אליה שויכתם על ידי משרד הפנים. מה במדריך לבוחר?. איתור קלפי בחירות 2024 לרשויות המקומיות.

בשל מלחמת "חרבות ברזל" הבחירות לרשויות המקומיות נדחו ובמקום ב- 31.10.23, הן יתקיימו ביום שלישי, יח' אדר א' ה'תשפ"ד, 27 בפברואר 2024.

המידע בהודעה לבוחר איתור קלפי בחירות 2024 לרשויות המקומיות

בתאריך 27/202024  ייערכו בישראל הבחירות לרשויות המקומיות או בשם העממי שלהן – הבחירות לעירייה 2024. מיליוני ישראלים ייגשו לקלפיות במקום מגוריהם ויצביעו בשני פתקים. אחד לראשות העיר או ראש המועצה והשני לרשימות המתמודדות למועצת העיר, המקום בו מתקבלות ההחלטיות המוניציפליות החשובות ביותר.

מה עוד חשוב לזכור לקראת יום הבחירות?. מדובר ביום שבתון כללי במשק. בקרוב נפרסם כאן כתבה מקיפה אודות פעילויות ביום הבחירות 2024.

משרד הפנים שולח באמצעות הדואר לכל בוחר בספר הבוחרים הודעה. איזה מידע חשוב יש בה?. הראשון אודות הזכאות לבחור והשני היכן נמצאת הקלפי שלך.

עוד באתר סרטי ילדים חדשים בקולנוע המלצות שוברי הנחה

היכן אני מצביע? התשובה במנוע החיפוש של וועדת הבחירות ומשרד הפנים 

אלו נתונים נדרשים על מנת לברר היכן מצביעים בבחירות לרשויות המקומיות?

לפי הנחיות היחידה הארצית לפיקוח על הבחירות אל מנוע החיפוש יש להקיש שני נתונים. את מספר תעודת הזהות ואת תאריך ההנפקה. האם השירות כרוך בתשלום?. לא. השירות ניתן חינם באתר וועדת הבחירות.

לאחר הקשת הנתונים, מערכת תציג לכם שתי תשובות, הראשונה בדבר זכאות לבחור ומיקום הצבעה בבחירות לרשויות המקומיות 2024 והשנייה היכן נמצאת הקלפי שלכם.

איתור קלפי בחירות 2024 לרשויות המקומיות
איתור קלפי בחירות 2024 לרשויות המקומיות

אני יודע היכן אני מצביע אבל היכן נמצאות הקלפיות 

אם אתם יודעים באיזו קלפי אתם מצביעים לראשות העיר תוכלו לאתר את מיקומה באמצעות המידע המצוי באתר וועדת הבחירות המרכזית לרשויות המקומיות. חשוב להדגיש כי המידע מבוסס נתונים נכונים למועד עדכונו הסופי של פנקס הבוחרים בתאריך 15.9.2023.

היכן מצביע מי שעבר דירה?. מה התאריך הקובע?.

המועד בו נגזר פנקס הבוחרים הסופי הינו 14.9.2023. על הבוחרים כתובתם השתנתה לעדכן אותה במרשם האוכלוסין בזמן, על מנת שיוכל להצביע במקום קלפי הסמוך למקום מגוריו החדש. מה המשמעות?. מי שלא העביר כתובת עד 14/09/2023 יצטרך להצביע ביישוב בו התגורר עד אז.

המועמדים בערים הגדולות ראשי הערים שמתמודדים בבחירות 2024 

נס ציונה שמואל בוקסר
ראשון לציון רז קינסטליך
רחובות רחמים מלול
רמת גן כרמל שמאה הכהן
גבעתיים רן קוניק
תל אביב רון חולדאי שממשיך בהתמודדות לאחר 25 שנה בתפקיד ראש עיריית תל אביב
יחיאל לסרי ראש עיריית אשדוד
משה ליאון ראש עיריית ירושלים

( רשימה חלקית ומתעדכנת )

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *