מנייאכ עונה 3 מי יותר מושחת פרקים מלאים כאן 11

מנייאכ עונה 3 מי יותר מושחת פרקים מלאים כאן 11

מנייאכ עונה 3 מי יותר מושחת פרקים מלאים כאן 11

איך תכנו את החודשים האחרונים שעוברים על מדינת ישראל?. מתוך הארגון החבוט במדינה יצאו גיבורי השבת השחורה. השוטרים האמיצים שרצו אל התופת, הצילו אזרחים ומסרו את נפשם. אבל סדרת המשטרה של ערוץ כאן 11 עוסקת במלחמות השוטרים הבכירים. מה בכתבה?. מנייאכ עונה 3 מי יותר מושחת פרקים מלאים כאן 11. 

מושחתים יותר ומושחתים פחות מנייאכ עונה 3 מי יותר מושחת פרקים מלאים כאן 11 

אם נבהלתם לרגע מאירועים בסדרה, חכו שתקראו מה קורה במשטרות בעולם השלישי. תודה לאל, אני מקווה, שאנו עדיין רחוקים מאותן מדינות של עולם שלישי ורביעי. ועכשיו לסדרה שחוזרת לעונה שלישית בערוץ כאן 11. מה מחכה לנו על המסך. שני החברים הטובים, לשעבר כמובן, מתייצבים על קו הזינוק למקצה מרתק. אשתי אומרת שזה כמו המחזה אחים בדם. ומה אני חושב?. אחרי שנצפה בסדרה כולה, מנייאכ עונה שלוש לצפייה ישירה פרקים מלאים, רק אז נוכל להחליט. 

עוד באתר מחוברים פרק מלחמה 2024 צפו בווידאו המטלטל

ומה קורה בעולם?. הלו זה משטרה

כוח המשטרה המושחת ביותר בעולם שייך להאיטי. כוח המשטרה של המדינה הזו השפיע לרעה על החברה באמצעות שיטות לא אתיות שלהם. הפקרות המדינה והאכזריות של המשטרה פיתחו רושם שלילי על העולם.

ומי במקום השני?. מקסיקו. אותה מדינה שקבלה את הסדרה הלא מחמיאה נרקוס מקסיקו. היא מחזיקה במקום השני מבין המדינות שיש להן הכי הרבה כוחות משטרה מושחתים. השוטרים במדינת התירס אוכפים מאבק מול סחר בסמים במדינה. בחוסר הצלחה מעורר הישתאות ומתעלמים גם מהפשעים שמתפתחים באזור.

ובחזרה לכאן על מה בכלל הסדרה בה משחקים שלום אסייג יחד עם עמוס תמם

כן חברים זו לא טעות. סדרת המופת הזו משודרת בערוץ כאן. אותו ערוץ ציבורי חבוט חסר רייטינג. אחרי מהדורת חדשות מתישות שלא רבים מאתנו צופים ורואים הצליח התאגיד ליצור 2 סדרות מעניינות. הראשונה אויבים, הייתה מעולה בשתי העונות הראשונות ודעכה בשלישית. השנייה, מנייאכ לצפייה ישירה, מצליחה גם בעונה השלישית.

ברק הראל מול איזי בכר צפו בווידאו עונה 3 מנייאכ פרקים מלאים 

 
YouTube video player

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *