שבוע שימור אתרים מאי 2023 פעילות חינם צילומים באדיבות המועצה

המועצה לשימור אתרים סיורים

המועצה לשימור אתרים סיורים דצמבר 2023 "משב תרבות" באתרי מורשת שבוע שכולו הצדעה לאתרי המורשת 

מה קורה בשבוע האחרון של חודש דצמבר?. מובטחת לכולנו חגיגה של פעילויות תרבות ללא תשלום בעשרות אתרי מורשת ברחבי הארץ * בא לכם על מופעים עם זמרות וזמרים ישראלים? אתם בעניין של סדנת סריגה, פסיפס או טוויה? או אולי הרצאות, שיח עם סופרים, סיורים והדרכות? משרד התרבות והספורט, המועצה לשימור אתרים ומשרד המורשת שמחים להעניק לכם, מכל הלב, את "משב תרבות" – שבוע גדוש של אירועים שיחממו לנו את הלב. מה בכתבה? המועצה לשימור אתרים סיורים דצמבר 2023

בחינם לכולם כולל הופעות המועצה לשימור אתרים סיורים

מחווה מרגשת לתושבי ישראל פרי שיתוף פעולה של משרד התרבות והספורט, המועצה לשימור אתרי מורשת בישראל ומשרד המורשת:

מתי זה קורה?. בשבוע האחרון של השנה האזרחית, בין התאריכים 31-24 בדצמבר.

מה מחכה לנו?. משב תרבות באתרי המורשת. 

עשרות אירועי תרבות – שירה, ספרות ותיאטרון – שיתקיימו באתרי מורשת בכל רחבי ישראל. כל האירועים יהיו פתוחים לקהל הרחב ללא תשלום.

סיורים לילדים פעילויות מרתקות ולהורים מופעים ללא תשלום

במסגרת שבוע "משב תרבות" ייפתחו אתרי המורשת לציבור הרחב ללא תשלום ויקיימו, בנוסף להדרכות, מגוון פעילויות – מופעי מוסיקה עם חמי רודנר, ג'ימבו ג'יי, מני בגר, דורי בן זאב, יואב קוטנר ואחרים, הצגות ומופעים לכל המשפחה, התנסות במלאכות עתיקות ויצירה, סדנאות אמנות פלסטית, ערבי שירה בציבור ומפגשים עם סופרים ומשוררים.

עוד במהלך השבוע: סדנת מלאכות עתיקות בבוסתן בית ילין במוצא, קבלת "שבת ישראלית" לתושבים מפוני הדרום, מופע שירה באתר חומה ומגדל בתל עמל, סדנת פסיפס בעיר העתיקה, שירת בקשות חלאבית במוזיאון האיסלאם ופעילויות רבות אחרות.

עדו באתר למה כדאי לבקר בסמטת יואל משה סולומון בירושלים 

 

המועצה לשימור אתרים סיורים דצמבר 2023 "משב תרבות" באתרי מורשת שבוע שכולו הצדעה לאתרי המורשת צילומים באדיבות המועצה
המועצה לשימור אתרים סיורים  "משב תרבות" באתרי מורשת צילומים באדיבות המועצה

 

ונסיים את הכתבה בנימה אישית. אם טרם בקרתם באתרי המורשת של ישראל, זה הזמן לבחור פעילות. האתרים עצמם מרתקים, יפים ומתוחזקים היטב. מלבד העובדה שהכניסה לרובם חינם בכפוף להנחיות המועצה, או בתשלום סמלי, הם מאפשר פעילות חינוכית עם המון כיף, במחיר שווה לכל נפש. הרחק מכל המסכים, הטלפונים הניידים ואף משלבים פעילויות לכל המשפחה. כיצד אסיים?. נאחל למועצה עוד הרבה שנים של פעילות מבורכת וענפה.

 

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *