שוק איכרים תל אביב מהעוטף למרכז בואו לקנות וליהנות קרדיט ברונו שרביט, מערך ההסברה קק_ל

שוק איכרים תל אביב מהעוטף למרכז בואו לקנות וליהנות

שוק איכרים תל אביב מהעוטף למרכז בואו לקנות וליהנות

לאור ההצלחה הגדולה באירוע הקודם, ארגון העובדים של קק"ל וההסתדרות יקיימו יריד קניות ענק נוסף בהאנגר 11 בעבור העסקים בעוטף ובצפון שנפגעו או פונו במלחמה, במסגרתו האזרחים יוכלו לרכוש מוצרים כחול לבן. מה בכתבה?. שוק איכרים תל אביב מהעוטף למרכז בואו לקנות וליהנות.

רשמו ביומנים – יריד העסקים יתקיים בימי שישי ה-15.12 ו-22.12 בין השעות 9:00-14:00.

עוד באתר מיצג נובה תל אביב שעות פתיחה ומוצגים

הכתבה מוקדשת באהבה לקיבוצי הדרום, מגדלי השקדים, שפתחו את ביתם וליבם הרחב לאבי ואמי בימים טובים יותר. מי ייתן ותדעו גם אתם יפים טובים כבעבר.

העסקים מהדרום מגיעים להאנגר 11 שוק איכרים תל אביב 

עוד דבר חשוב להזכיר לבאי האירוע, בעלי העסקים לא יצטרכו לשלם דבר: לא דמי שכירות, לא חשמל, ולא עלות עבור הקמת העסק.

לאור ההצלחה ביריד הקודם שהתקיים בשבוע שעבר, ארגון העובדים של קק"ל וההסתדרות קוראים לאזרחי ישראל לבוא ולתמוך בעסקים שנסגרו או שפונו בעקבות המלחמה, וכן לבעלי העסקים לפנות אליהם במטרה לקבל עמדה שלמה ללא עלות לטובת מכירת הסחורה של אותו העסק.

שוק איכרים תל אביב מהעוטף למרכז בואו לקנות וליהנות קרדיט ברונו שרביט, מערך ההסברה קק_ל
שוק איכרים תל אביב מהעוטף למרכז בואו לקנות וליהנות קרדיט ברונו שרביט, מערך ההסברה קק"ל

איך התאהבנו בשווקים של תושבי הדרום?.

אני מודה בזה, הנסיעות הראשונות שלי לאירועים בדרום הייתה סוד של הפתעה. הזכיר לי מאד טיול לחו"ל ושווקים מקומיים בהם מוצעת סחורה  חקלאית ושלל חפצים של יוצרים מקומיים. למד אלו הילדים נהנו ליצור קרמיקה באמצעות אובניים.

מענק פסח למפונים הגשה וסכומים

ומה קרה כאשר היינו רעבים?. האוכל המקומי של בני המקום – שפתיים ישקו.

חלק מהחוויה של שוק האיכרים הוא היכולת להתחבר לחקלאים. אני מחפש לדפוק כמה רשתות בשרשרת המזון הישנה על ידי ביקור. ואז יש את העובדה הישנה והפשוטה שטעם האוכל פנומנלי! לפעמים אפילו יותר טוב אפילו מהתוצרת הביתית שלך, אני מתכוון שהאנשים האלה הם המקצוענים אחרי הכל.

לא רק קניות אלא תמיכה וסולידריות חברתית עם המפונים

אם תרצו, וזו רק דעתי, לקחת את החוויה שלב אחד קדימה, אל תתביישו. שאלו את בעלי הדוכנים כיצד תוכלו לרכוש תוצרת שלהם במקומות נוספים.

תתפלאו לשמוע כמה חקלאים משתפים את הסיפורים שלהם ברשת חברתית אחת או יותר. תזכו לראות סיפורים על העליות והמורדות של החקלאות, את המצב המאתגר של אחינו מהעוטף והצפון.

 

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *