ניר עוז תערוכת הפיסול מבקרים ותורמים לשיקום

ניר עוז תערוכת הפיסול מבקרים ותורמים לשיקום

ניר עוז תערוכת הפיסול מבקרים ותורמים לשיקום

בימים אלו הערבות ההדדית במדינת ישראל מרקיעה שחקים. אם אתם רוצים להביע תמיכה בתושבי הקיבוץ הדרומי, בואו לתערוכת "תכף נשוב .." תערוכת פיסול- גיוס כספים להצמחתו מחדש של קיבוץ ניר עוז. מה בכתבה?. ניר עוז תערוכת הפיסול מבקרים ותורמים לשיקום.

"תכף נשוב .." ניר עוז תערוכת הפיסול מבקרים ותורמים לשיקום

מתי אירוע פתיחה: רביעי, 13.12.23 בשעה 18:00
היכם מוצגת התערוכה?. מגדלי "ב.ס.ר 4", רח' מצדה 7, בני ברק

שעות הפתיחה של התערוכה

התערוכה פתוחה:
13.12 – 15.12
ד', ה' 10:00 – 21:00
ו' 10:00 – 13:00

ניר עוז תערוכת הפיסול מבקרים ותורמים לשיקום
ניר עוז תערוכת הפיסול מבקרים ותורמים לשיקום

מה קרה בניר עוז במהלך השבת השחורה

קיבוץ ניר עוז, אשר רבע מחבריו נחטפו/נרצחו בשבת השחורה של ה 7 באוקטובר, בתי הקיבוץ נשרפו, נבזזו והקיבוץ הושחת וחולל – אוסף את השברים ומנסה להבנות ולהצמיח עצמו שוב.

עוד באתר מיצג נובה תל אביב שעות פתיחה ומוצגים

החיבור של רמי אטר פסל ואמן לו חיבור מיוחד לקיבוץ

"קיבוץ ניר עוז בשבילי זה הקיבוץ של הדודים של מיכלי בת זוגי, זה גם הקיבוץ שחנה, חמותי בת ה- 85, הקימה עם חבריה לגרעין השומר הצעיר. זה הקיבוץ שעליו היא אומרת – אפשר היה להוציא אותי מניר עוז אבל אי אפשר להוציא את ניר עוז ממני.

ביום שישי, ערב לפני הבוקר הנורא של ה -7 באוקטובר, סיפרה לנו חנה על מפגש הגרעין השנתי שהיה להם יום קודם, על החברות ארוכת השנים, על השיחות, על החיבוקים, על האהבה ששרתה על המפגש. בבוקר המחרת סיפור המפגש קיבל תפנית מצמררת, כשהשמות והסיפורים הפכו להיות שמות של חטופים ונרצחים מניר עוז, ביניהם אנשי הגרעין שהפכו לשמות שכל המדינה מכירה, כמו יוכקה ועודד ליפשיץ, נורית ועמירם קופר ואחרים. בין הנרצחים בקיבוץ גם הדוד ובן הדוד של מיכלי.

למרות שכל מה שרציתי לעשות באותו בוקר זה לעלות על מדים ולצאת להילחם, אני יודע שבגילי אני כבר לא יכול להתגייס לקרב, אבל יכול לגייס את האמנות שלי ושל אחרים למען אנשי "ניר עוז" ועתיד הקיבוץ בפרט וישובי עוטף עזה בכלל.."

הכירו את רמי אטר והתערוכה החשובה התורמת למודעות ולשיקום

רמי אטר, פסל ואמן ומיכל חסון גלייזר, אוצרת ויזמית חברתית, יזמו את תערוכת פופ אפ פיסול "תכף נשוב…" בשיתוף עם מגדלי ב.ס.ר בבני ברק.  מי יוצג בתערוכה?.מיטב האמנים ביניהם.

דן רייזנר

אייל אסולין

רונן שהרבני

צביקה קנטור

אתי אברג'יל

חיימי פניכל

דוד גרשטיין

מיכל פורר ועוד.

75% מהכנסות התערוכה יועברו כתרומה לקיבוץ ניר עוז, לטובת צמיחתו המחודשת – שיקום ובנייה מחודשת של הבתים שנהרסו, הקמת שכונה חדשה לטובת הרחבת הקהילה, שיקום פיזי של כלל מרחב הקיבוץ והקמת מוזיאון לתולדות ניר עוז והארוע.

כיצד תוכלו לרכוש פריטים מהתערוכה ולתרום לשיקום הקיבוץ בעוטף עזה

המכירה תפתח, ביום רביעי, נר שביעי של חנוכה 13/12/23, 18:00, במגדלי ב.ס.ר. 4 רחוב מצדה 7, בני ברק.
* התרומות מוכרות לצרכי מס לפי סעיף 46.

 

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *