דרמה בבחירות לעיריית נס ציונה: יש עתיד והמחנה הממלכתי ירוצו יחד

דרמה בבחירות לעיריית נס ציונה: יש עתיד והמחנה הממלכתי ירוצו יחד

אתר נס ציונה מדווח 18/06/2023, על התפתחות מסקרנת במערכת הבחירות המוניציפליות 2023. לפי הדיווח באתר המקומון יש עתיד והמחנה הממלכתי יתאחדו בנס ציונה לרשימה משותפת בבחירות המקומיות. המשמעות?. דרמה בבחירות לעיריית נס ציונה.  עדכון דחיית הבחירות ברשויות המקומיות. לאור המצב הביטחוני הצעת החוק של משרד הפנים מציעה לדחות את הבחירות לתאריך 30/01/2024.

סימן לבאות?. דרמה בבחירות לעיריית נס ציונה 

ככל שידוע הרשימה המשותפת למחנה הממלכתי ( בראשות בני גנץ) ויש עתיד ( יאיר לפיד), לא תרוץ לראשות העיר, משרה בה מכהן כיום שמואל בוקסר. הסיעה המשותפת, כלל שההסכם יצא לפועל, תרוץ למועצת העיר ואם לשפוט לפי הלך הרוח בעיר, יש לה סיכוי לסיים את מערכת החירות עם 2 עד 3 חברים במועצת העיר.

לכתבה המלאה סיבוב בחירות שני בנס ציונה בוקסר או תומר תדהר מי זכה 

ברחובות כבר יש שלטי חוצות הבחירות  לראש העיר

המועמד זהר בלום, הכריז על מועמדותו לראשות העיר. בלום בן 55, נשוי לחני, אב לעומר וטל. דור שלישי ברחובות. הוא כתב בין ביתר בפוסט בו הכריז על מועמדתו:

" אמשיך להעצים את מהפכת החינוך באמצעות בניית בתי ספר חדשניים ופתיחת מגמות טכנולוגיות מתקדמות תוך כדי יצירת קשר הדוק בין מערכת החינוך העירונית למוסדות האקדמאיים בעיר. בנוסף לכך, איישם את תוכניות הבנייה מחדש ושיפוץ של מוסדות החינוך הוותיקים בעיר."

זהר בלום בחירות לעירית רחובות
זהר בלום בחירות לעירית רחובות

 היכן יצביעו החיילים? מתי שי בחירות ביישובי עוטף עזה?.

הבחירות ב-14 רשויות מקומיות ואזוריות מהן פונו תושבים, יקבעו תוך 5 חודשים ממועד חזרתם ליישובים:
בחירות נדחות במחוז הדרום: שדרות, אשכול, שער הנגב, שדות נגב, חוף אשקלון.
בחירות נדחות במחוז הצפון: קריית שמונה, שלומי, מטולה, עג'ר ויישובי המועצות האזוריות גליל עליון, מבואות חרמון, מרום הגליל, מעלה יוסף, ומטה אשר.

שר הפנים פנה לשלטונות הצבא בבקשה לשחרר מצו 8 חיילי מילואים המתמודדים בבחירות.

 

 

 

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *