הערים הטובות בעולם 2024 הדירוג המעודכן

הערים הטובות בעולם 2024 הדירוג המעודכן

הערים הטובות בעולם 2024 הדירוג המעודכן

Resonance היא יועצת מובילה בתחום התיירות, הנדל"ן והפיתוח הכלכלי, ודירוג הערים הטובות בעולם שלה מכמת ומודד את האיכות היחסית של המקום. אילו מדדים משמשים אותה?  המוניטין והזהות התחרותית של המרכזים העירוניים של כדור הארץ. קבלו את הערים הטובות בעולם 2024 הדירוג המעודכן. 

 

לונדון בראש! הערים הטובות בעולם 2024 הדירוג המעודכן

נתוני המקומות הטובים ביותר זוכים לשבחים כדירוג הערים השנתי המרכזי ביותר בעולם, המבוסס על מתודולוגיה מקורית המנתחת נתונים סטטיסטיים מרכזיים, ביקורות שנוצרו על ידי משתמשים, מדיה חברתית ופעילות מקוונת. הדירוג העולמי השנתי התשיעי הוא ניתוח חשוב ועדכני של המרכזים העירוניים המובילים את כדור הארץ בהתאוששות הכלכלית שלאחר המגפה ובעתיד עמיד.

עוד באתר בחירות לרשויות המקומיות 2023 תאריך סיקור שוטף

הטבלה המעודכנת איזו בעיר בעולם הכי טובה?. 

בהתבסס על הביצועים של כל עיר במתודולוגיה שלנו, אלה הן 10 הערים הטובות ביותר בעולם לשנת 2024. אגב אם חשבתם שתל אביב שלנו תהיה בדירוג, אז זהו שלא. העיר העברית הראשונה היא אולי בין המובילות ביוקר המחייה, אבל ככל הנראה במדדי האיכות מפגרת מאחור. 

לונדון, בריטניה
פריז, צרפת
ניו יורק, ארצות הברית
טוקיו, יפן
סינגפור
דובאי, איחוד האמירויות הערביות
סן פרנסיסקו, ארצות הברית
ברצלונה, ספרד
אמסטרדם, הולנד
סיאול, דרום קוריאה

איך נקבעת הטבלה של המרכזים העירוניים המשגשגים ברחבי תבל?.

"דירוג הערים הטובות בעולם לשנת 2024 בוחן את הביצועים הכוללים של יותר מ-270 ערים מרכזיות במטרופוליטניים עם אוכלוסייה של יותר ממיליון, בהתבסס על מגוון רחב של מדדים, על מנת לזהות את 100 המקומות המובילים לחיות, לבקר ולהשקיע על פני כדור הארץ", אומר כריס פייר, נשיא ומנכ"ל Resonance.

הדירוג הכולל של הערים הטובות ביותר נקבע על ידי ניתוח הביצועים של כל עיר עבור מגוון רחב של גורמים שהראו היסטורית מתאם חיובי עם משיכת תעסוקה, השקעות ו / או מבקרים לערים. תהודה מקבצת את 24 המדדים הללו לדירוג של יכולת המגורים, החביבות והשגשוג של כל עיר.

 

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *