סרטי ילדים חדשים בקולנוע המלצות שוברי הנחה 1+1 כרטיסי קולנוע ב 9 שח 

סרטי ילדים חדשים בקולנוע המלצות שוברי הנחה

סרטי ילדים חדשים בקולנוע המלצות שוברי הנחה 1+1 כרטיסי קולנוע ב 9 שח 

חודש תשרי עמוס בסרטים חדשים שמגיעים למסכים ואתם המוני הצופים שמגיעים לבתי הקולנוע ברחבי הארץ. אז לא משנהה אם אתם צופים בסימה סיטי, פלאנט, רב חן או מובילנד, קבלו אותם. מה בכתבה?. סרטי ילדים חדשים בקולנוע המלצות שוברי הנחה.

כרטיס לסרט ב תשעה שקלים?. סרטי ילדים חדשים בקולנוע המלצות שוברי הנחה

לפני סרטי קולנוע עם דיבוב בהם תוכלו לצפות בחול המועד סוכות ובמהלך חגי תשרי 2023, נזכיר לכם שאפשר לרכוש כרטיסים מוזלים לסרטים. איפה יש קוד קופון לכרטיסים?. אתר ההטבות של חברת האשראי מציע לרוב מבצע של כרטיס שני לסרט מתנה. היכם עוד?. באתר ההטבות של מפעל הפיס תוכלו לרכוש כרטיס לסרט בתשעה שקלים בכפוף לתנאי הזכאות. ומה עכשיו?. יוצאים לסרט.

קטן עליהם סרט ילדים חדש עם דיבוב לעברית 

משועממים?. הגיע הזמן לצאת למסע של פעם בחיים, בהרפתקה מצחיקה וצבעונית לכל המשפחה!. פאטי היא עכברה קטנה, אבל יש לה אומץ גדול, והיא מאוד רוצה לצאת להרפתקה. יחד עם סאם החתול, ועם עוד מלא חברים, הם יוצאים לחפש את המטמון – שריד עתיק שבעזרתו תוכל פאטי להציל את העיר שלה, שנמצאת בסכנה. חבורה מצחיקה של בעלי חיים קטנים מול הים הגדול וכל היצורים שיפגשו בדרך – קטן עליהם!.

עוד באתר מה עושים בסוכות עם הילדים?.

פינוקיו שמי  סרט ילדים חדשים עיבוד ליצירת המופת 

זה לא עוד סרט, זוהי אחת מהיצירות שזוכות בשנים האחרונות לעיבודים חדשים. הראשון היה רוברטו בניני ואחריו יצירת מופת של נטפליקס. בימים אלו עולים בבתי הקולנוע עיבוד הקולנועי החדש, פינוקיו הצעיר בורח מהיוצר שלו ג'פטו, מלווה בסוסו טיבלט כדי לראות את העולם ומצטרף לקרקס הנודד. מנהל הקרקס, אשר רוצה להציג את הבובה המדברת שנפלה לחיקו כאטרקציה מרכזית בקרקס, ינסה למנוע מפינוקיו להגשים את חלומו ולהפוך לילד אמתי.

צוות לעניין מדובב צפו בווידאו 

מה קורה כשהאורות כבים בתיאטרון הישן של סנטרל פארק?, הבובות מתעוררות לחיים. ביניהם דון, שנמאס לו לשחק את השוטה יום אחר יום. הוא חולם להיות גיבור אמתי ואוזר אומץ לצאת מחוץ לתיאטרון למסע לגילוי העולם הגדול וכדי לחיות חיים משלו! בדרך הוא פוגש את DJ Doggie Dog, בובת פרווה נטושה, שרוצה להפוך לכוכב ראפ. זוהי תחילתה של הרפתקת ידידות גדולה בלב העיר ניו יורק להפוך את החלומות שלהם למציאות: אפילו הדמויות הקטנות ביותר יכולות לשחק תפקידים הרואיים!

צפו בווידאו צוות לעניין סרט ילדים עם דיבוב לעברית 

 
YouTube video player

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *