פסטיבל בנימינה סוכות 2023

פסטיבל בנימינה סוכות 2023 ליצירה ישראלית

היכם אתם מבלים בחג הקרוב?. קבלו את פסטיבל בנימינה סוכות 2023 תאריכים מופעים לוח אירועים חול המועד תשפד. מי יופיע?. גיבורי התרבות הישראליים-יהודית רביץ, להקת תיסלם וגידי גוב מומלץ בסוכות.

לוח אירועים מי מופיע מתי פסטיבל בנימינה סוכות 2023 ליצירה ישראלית

בכל ערב יערך מופע חגיגי ומיוחד במתחם הפסטיבל שבלב המושבה בנימינה, ומידי יום יתקיימו סדנאות יצירה לכל המשפחה בהשראת האמנים. מהעוד מצפה לבאי הפסטיבל?. הרצאות על מסע חייהם והקריירה המוסיקלית, תערוכות צילום, סוכת אמנים ללא תשלום והפקות מקור מושקעות עם ביצועים מיוחדים לשירי האמנים.

בואו להתרגש כי עכשיו הכל בסדר בחול המועד סוכות תשפ"ד

בכל יום יוצגו במתחם המרכזי של הפסטיבל במתחם יד לבנים ובסוכת האומנים שבלב המתחם, תערוכות צילום ובהם תצלומים מיוחדים ורגעי מפתח בקריירה של כל אחד מגיבורי התרבות של הפסטיבל. בנוסף, בכל ימי הפסטיבל אורחי הפסטיבל יוזמנו לסוכה קהילתית ובה פעילויות לכל המשפחה בחורשה שבלב המתחם המרכזי של הפסטיבל. הפסטיבל מתקיים ביוזמת ובתמיכת המועצה המקומית בנימינה גבעת עדה ובהפקת המתנ"ס. יחד איתם משרד התרבות והספורט ומועצת הפיס לתרבות ואומנות- תומכים בפסטיבל ומלווים אותו במשך כל שנות קיומו.

עוד באתר סוכות 2023 באתרי מורשת פעילויות לכל המשפחה

 

להקת תיסלם פסטיבל בנימינה ליצירה ישראלית מקור סקופר

להקת תיסלם פסטיבל בנימינה ליצירה ישראלית מקור סקופר

בחול המועד סוכות בין התאריכים 3-5.10.2023 יתרגשו עלינו שלושה ימי פסטיבל של מוסיקה ותרבות ישראלית במיטבה. אז מדוע הכותרת עכשיו הכל בסדר?.  הפסטיבל יעלה מופע מחווה מיוחד ומרגש ליוצרת האדירה יהודית רביץ.

זהו פסטיבל תרבות ומוסיקה, ביוזמת ותמיכת המועצה המקומית בנימינה גבעת עדה.  למי הוא מוקדש?. ליצירה ישראלית נפלאה עם מיטב היוצרים והאמנים.

כמה ימי יארך הפסטיבל?. שלושה ימים מלאים עם פעילויות מסביב לשעון.
תאריכים פסטיבל בנימינה?. כאמור, בחול המועד סוכות 3-4-5 באוקטובר יערך "פסטיבל בנימינה ליצירה ישראלית".

פסטיבל בנימינה סוכות 2023 ליצירה ישראלית מקור סקופר

פסטיבל בנימינה סוכות 2023 ליצירה ישראלית מקור סקופר

מיקי שטיינר, המנהל האומנותי של הפסטיבל ותושב בנימינה מספר על אירועי הפסטיבל

"כמידי שנה, זו כבר השנה התשיעית ברציפות, אנחנו מתרגשים לחגוג במשך שלושה ימים את היצירה של גיבורי תרבות ישראליים. במשך יום שלם במגוון פעילויות ואירועי תרבות, רובם בכניסה חופשית. השנה נחגוג יצירה של שלושת גיבורי התרבות שלנו דרך סדנאות יצירה, הרצאות, תערוכות צילום, סרטים דוקומנטריים, מייצגים ומופעי מקור, והכל סביב גיבורי התרבות של הפסטיבל. השנה בחרנו לחגוג את היצירה של יהודית רביץ, להקת תיסלם וגידי גוב. יהודית רביץ לא מופיעה על הבמות בשנים האחרונות והגעגוע לשיריה הוביל אותנו ליצור יום שלם שעוסק כל כולו ביצירה שלה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *