מערכת הבריאות בישראל ספר חדש של דוקטור מאת דוקטור לירן נבט גולן 

מערכת הבריאות בישראל ספר חדש

מערכת הבריאות בישראל ספר חדש של דוקטור מאת דוקטור לירן נבט גולן 

מגרונו של רופא- ספר חדש החושף כמה נקודות חשובות על מערכת הבריאות בישראל. האם באמת לימודי הרפואה מכינים את הסטאז'רים הצעירים למציאות המעייפת והבלתי נתפשת הקיימת בבתי החולים?. כל כך בספר טראבלמייקר דוקטור מאת דוקטור לירן נבט גולן. 

מה קורה כאשר מסתיימת ההכשרה והרופאים יוצאים לשטח?. מערכת הבריאות בישראל ספר חדש  

הסטאז' הסתיים ולירן, רופא צעיר וחסר ניסיון, נותר מחוסר עבודה.

הוא זוכר סיפור שעבר מפה לאוזן. על מה הסיפור?. על מסלול כמעט סודי שבאמצעותו ניתן להגשים את החלום הגדול ביותר של סטאז'ר. תקן להתמחות בכל מחלקה שיבחר.

אולם זכייה בפרס הנוצץ כרוכה במחיר גבוה. הוא כולל עבודה של שנתיים וחצי בחדר המיון התובעני בבית החולים באילת. וזו להזכירכם עיר התיירות על חוף הים האדום.

עוד באתר במלכוד עם ליאם ניסן צפו בווידאו סרטי אקשן 2023

מה מייחד אותה?. עיר אשר תושביה קשי היום אינם זוכים תמיד לטיפול רפואי ראוי. תמיד?. לא!. אבל בעיקר כשהם סובלים ממחלות קשות ומהזנחה.

האם הלימודים מכשירים את הרופאים למקצוע?. 

לירן מחליט לעבור לעיר המדברית, כדי להגשים את חלומו להתקבל להתמחות. במהרה המציאות טופחת על פניו. הוא מגלה שהידע הרפואי שצבר בלימודיו הלך ונשכח ושכעת עליו להתמודד עם פעולות רפואיות שאיש לא לימד אותו לבצע. הבוס, גאון רפואי הדורש שלמות מרופאיו, חסר סבלנות לקשיי ההסתגלות של הרופא הצעיר, ולא בוחל באמצעים כדי להביאו לרמה הנדרשת. תוך זמן קצר מבין לירן שעליו להשתנות, אחרת ייאלץ להתעורר מן החלום. לתמיד.

עוד באתר הפניקס אזור אישי כניסה צפייה בנתונים

מצב הרפואה בפריפריה של מדינת ישראל

זהו סיפור על תורנויות ארוכות ומתישות של עשרים ושש שעות, על חרדת ביצוע, על דיכאון, על התמודדות, על כישלון והצלחה ועל בדידות. הוא מפנה זרקור אל מאחורי הקלעים של מערכת הבריאות הישראלית החולה והלוקה בחסר. כל רופא, כל מי שחי בפריפריה וכל ישראלי שביקר אי פעם בבית חולים, ימצא בו עניין רב.

 

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *