חוה גדיש תערוכת יחיד רטרוספקטיבית מיצירותיה 2023 תערוכות מומלצות 

חוה גדיש תערוכת יחיד רטרוספקטיבית מיצירותיה

חוה גדיש תערוכת יחיד רטרוספקטיבית מיצירותיה 2023 תערוכות מומלצות 

"רבדים" הינה תערוכה הכוללת בתוכה אוספים של עבודות מגוונות המייצגות תקופות שונות אמנותיות בחייה של האמנית והאוצרת חוה גדיש. תהליך הליקוט לתערוכת "רבדים" הביא לתוצאה מרהיבה ועשירה של תצוגת עבודות רחבת היקף תחת קורת גג אחת. מה בכתבה?. 2023 תערוכות מומלצות חוה גדיש תערוכת יחיד רטרוספקטיבית.

מה בתערוכה בחדרה?. חוה גדיש תערוכת יחיד רטרוספקטיבית מיצירותיה

במשך השנים הציגה חוה גדיש תערוכות יחיד רבות לצד תערוכות קבוצתיות בארץ ובעולם. היא מעידה על עצמה, כי כבר מגיל צעיר היה טבוע בה דחף עמוק לעיסוק בציור וביצירה בחומרים שונים ומגוונים, בסגנונות שונים, בשפות ביטוי עשירות ובמיומנויות בלתי רגילות.

 מספרת על עצמה ודרכה על ציוריה של גדיש

אומרת חוה: "התערוכה 'רבדים' עוסקת ברבדים של חיי. בעיקר ברבדים שעברתי באמנות שלי. כי הם כל כך השתנו במהלך חיי וגם ברבדים שיש ביצירות שלי עצמן. אני אמנית רב תחומית שאוהבת להתנסות בתחומי אומנות רבים. אבל בראש וראשונה אני ציירת – לרוב בצבעי שמן על בד, מזוניט, דיקט וכל בסיס אפשרי אחר.

אני מציירת מאז שאני זוכרת את עצמי. במהלך חיי היו תקופות שונות של יצירה, עד כי נראה היה שלא אותו אדם צייר אותם, ממש עברתי מהפך!"

ציוריה של גדיש עוסקים בתפיסת החלל, בממד הזמן, במחזוריות של הטבע ובאינסופיות של היקום, שהוא הסביבה הטבעית והרחבה בה אנו חיים וניזונים ממקורות האנרגיה שלה. הציורים צבעוניים מאד, אופטימיים, מלאי תקוה ושמחת חיים.

חוה גדיש תערוכת יחיד רטרוספקטיבית מיצירותיה 2023 תערוכות מומלצות 
חוה גדיש תערוכת יחיד רטרוספקטיבית מיצירותיה 2023 תערוכות מומלצות מקור סקופר

 

בדרך שלה

לצד פעילותה היצירתית, לימדה חוה הוראה במשך שנים רבות בעיר חדרה, אותה לא עזבה והיא מוותיקיה. היא מחוברת בנפשה לבית האמנים בחדרה, שהפעילות האמנותית בו החלה בשנת 2009 בהנהלת האמן ד"ר אנטון בידרמן. היא מטפחת ומעודדת אמנים/יות להציג בה את עבודותיהם/ן. הפעם, הגלריה – היא הבית – מארחת אותה ואת עבודותיה בחשיפה עוצמתית של מסע על רצף של שנים, בחגיגות לציון שנת ה-80 לחייה.
חוה השתתפה בכ-150 תערוכות קבוצתיות, בכ-20 תערוכות ברחבי העולם ובספטמבר הקרוב, גם בברזיל. חוה הציגה ב-15 תערוכות יחיד עד כה (ועוד ידה נטויה!) ואצרה 50 תערוכות אמנות בכל הארץ.

מתי והיכן תוכלו לצפות בתערוכה?.

רבדים תערוכת יחיד רטרוספקטיבית
אוצרת: שרית לפיד
פתיחה חגיגית : יום ראשון, ה 3.9.2023 בשעה : 19:30
נעילה : 5.10.2023

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *