סקארה פותחת סניף ביבנה צילום ארנון בוסאני

סניף SACARA רוגובין יבנה

  רוגובין יבנה חנות המשתרעת על שטח של כ- 100 מ"ר.

חדשות יופי ביוטי לייף סטייל. נשות יבנה והאזור קבלו השבוע בשורה חשובה ומשמחת. מה חדש ביבנה?. סניף SACARA רוגובין יבנה חנות המשתרעת על שטח של כ- 100 מ"ר.

שני סניפי חדשים סניף SACARA רוגובין יבנה עם איפור, טיפוח פנים וגוף, טואלטיקה, בישום ועוד

רשת SACARA פותחת שניי סניפים חדשים. הראשון במרכז המסחרי רוגובין יבנה והשני וסניף דגל בעופר הקניון הגדול פ"ת. שני הסניפים יפתחו בהשקעה הנאמדת ב- 1.5 מיליון ₪

עוד באתר הרכבת הקלה קווים מחירים תחנות מסלולים

הכירו את רשת סאקרה

רשת הקוסמטיקה SACARA ממשיכה להתרחב, ופותחת שני סניפים חדשים: בעופר הקניון הגדול פ"ת, ובמרכז המסחרי רוגובין יבנה. שני הסניפים החדשים נפתחים בהשקעה הנאמדת ב – 1.5 מיליון ₪.

בעופר הקניון הגדול בפתח תקווה, מקבוצת קניוני עופר, תיפתח השבוע חנות דגל המשתרעת על שטח של כ- 150 מ"ר. כמו כן במרכז המסחרי רוגובין יבנה חנות המשתרעת על שטח של כ- 100 מ"ר.

מה תוכלו למצוא בסניפים החדשים של רשת הביוטי

שני הסניפים ייפתחו בקונספט החדש של המותג, הכולל חנויות מעוצבות ונגישות, בהן מחלקות מתמחות במגוון רחב של קטגוריות, ביניהן: מחלקת איפור, טיפוח פנים וגוף, טואלטיקה, בישום, מוצרי שיער, ציפורניים, אקססורייז ועוד.

הכירו את המוצג הישראלי המצליח 

SACARA הינו מותג ביוטי ישראלי שהוקם בשנת 2013 על ידי האחים – דוד, יעקב ומשה גולברי. תוך זמן קצר נפרסה הרשת ברחבי הארץ ונכון לרגע זה הרשת מונה 64 חנויות בפריסה ארצית. SACARA מציע לצרכנית הישראלית מוצר איכותי במחיר נוח בחוויית קנייה ייחודית ובינלאומית. SACARA משקיעה בפיתוח מוצרים המשולבים בחידושים וחדשנות מעולם היופי ומתעשיית הקוסמטיקה כדי להעשיר את תמהיל המוצרים הרחב של החברה המכיל מוצרי קוסמטיקה, טואלטיקה, אקססוריז ומוצרי טיפוח לשיער ולציפורניים.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *