רשות המיסים עיקולים צפו בתמונות מהמבצע בכנרת

רשות המיסים עיקולים צפו בתמונות מהמבצע בכנרת

רשות המיסים עיקולים צפו בתמונות מהמבצע בכנרת

ממשיכים לעשות סדר בכנרת: הרשות לאכיפה במקרקעין בשיתוף שוטרי המחוז הצפוני. גופי אכיפה נוספים שלקחו חלק הם מתפ"א ורשות המיסים. מה נעשה במבצע?. תפיסה פלילית של 21 סירות החונות בחניון לא חוקי בכנרת עליו השתלטו עבריינים. כתבה אודות מבצעי רשות המיסים עיקולים צפו בתמונות מהמבצע בכנרת.

מה קרה בחוף מאיר?. רשות המיסים עיקולים צפו בתמונות מהמבצע בכנרת

מפקחי מחוז צפון של הרשות לאכיפה במקרקעין, בשיתוף שוטרי המחוז הצפוני, שוטרי מנהלת תיאום פעולות אכיפה (מתפ"א) ועובדי פקיד שומה טבריה מרשות המיסים ביצעו היום (א') תפיסה פלילית של סירות החונות בחניון "חוף מאיר", אשר אליו פלשו גורמים עבריינים ועושים בו שימוש אסור.

עוד באתר

מה הוחרם ועוקל במבצע מס הכנסה בכינרת?

במהלך התפיסה, הצליחו הכוחות לתפוס 21 סירות מנוע, כאשר בנוסף 2 בעלי סירות פינו את הסירות באופן עצמאי ועוד 17 התחייבו לפנות את הסירות באופן עצמי תוך מתן ערבויות, זאת לאחר הדבקת אזהרות על סירות שחנו במקום בחודש שעבר. הסירות הועברו לאכסון ובהמשך ישוחררו בכפוף להתחייבות מצד בעלי הסירות שלא להחזיר אותם למגרש הבלתי חוקי.

רשות המיסים עיקולים צפו בתמונות מהמבצע בכנרת
רשות המיסים עיקולים צפו בתמונות מהמבצע בכנרת

כנגד המתחם מתקיימים הליכים משפטיים שונים, כמו בקשה לצו הפסקה שיפוטי הנדונה בבית המשפט השלום בטבריה.

נוסף על כך, בעלי הקרקע החוקיים של המתחם, שלחו בחודש מאי האחרון מכתב לבעלי הסירות המתריע על חשיפתם לכאורה לתביעות פליליות ועוולות אזרחיות בעלות השלכות חמורות, וביקשו מהם להזיז את הסירות מהשטח.

על פעילות האכיפה בתחום מקרקעין ומשטרת ישראל

הפעילות מצטרפת לסדרת מבצעים ופעילויות משותפות שקיימו הרשות לאכיפה במקרקעין ומשטרת ישראל בחודשים האחרונים. המבצעים באזור חופי הכנרת מביאים הלכה למעשה את החלטות בית המשפט. מי מרוויח?. הסרת עבירות בסביבה החופית מממשת את האינטרס הציבורי.

הרשות לאכיפה במקרקעין ומשטרת ישראל ימשיכו את פעילותן בנושא אכיפת ההשתלטויות הבלתי חוקיות.  בחופי הרחצה ובכלל. על מנת למנוע פעילות הפוגעת בגישה החופשית של הציבור למשאבי הטבע.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *