כדורים פורחים 2023 פסטיבלים גלבוע ונגב

כדורים פורחים 2023 פסטיבלים גלבוע ונגב

כדורים פורחים 2023 פסטיבלים גלבוע ונגב

מה עושים בחופש הגדול?.כדורים פורחים 2023 פסטיבלים גלבוע ונגב פעילות חופש גדול אוגוסט אטרקציות. אלו שני פסטיבלי הכדורים הפורחים לחופש הגדול השנה. פרטים כרטיסים תאריך. מה עושים בחופש הגדול השנה. אטרקציות לכל המשפחה.

פסטיבל כדורים פורחים 2023  בגלבוע 2023 השנה העשירית 

הכל אני יכול בחופש הגדול. ומה אני הכי רוצה לעשות?. אני בטוח שכמו רבים גם אתם מחכים לאירוע שרובו מתרחש בשמי ארץ ישראל. אבל לא רק. בבימות המופעים בין התאריכים בין התאריכים 18-19 באוגוסט 2023, יופיעו מולכם מיטב האמנים. פשוט מומלץ.

 

מה זה שם בשמי הנגב?.  בפסטיבל 2023 הכדורים הפורחים בדרום

הפסטיבל יתקיים בתאריכים 11-12.8.2022 באווירה ישראלית ויתארחו בו 6 כדורים פורחים מכל הארץ. הכדורים הפורחים שממריאים אל שמי ארצנו יתארחו בפסטיבל במופע NIGHT GLOW ומטס בוקר, יחד איתם יתקיימו מופעי אש, אור, לייזר ומוזיקה מטריפים שיקפיצו אתכם אל תוך הלילה.

 

ולמה אנחנו אוהבים אותם?. צורות הטיסה העתיקות ביותר, שראשיתה במאה ה-18.  הפכו לצורת בידור פופולרית עבור בני המלוכה ואצילים. והיום – גם עבורנו. 

נסעתם לחופשה משפחתית אל תשכחו לשתות

הקפידו על שתיית מים – תנו דוגמא אישית והרבו בשתיית מים בכל מיני דרכים בבית. קנקן יפה עם לימונענע גרוס ביתי או בקבוק אישי מגניב לכל אחד במקרר. ולמדו אותם לשתות לאורך כל היום.

איפה יש קטיף דובדבנים ופירות בצפון?. 

בוסתן 'בראשית' בעין זיוון בצפון רמת הגולן, מזמין לקטיף עצמי של דובדבן ותות עץ, באווירה חקלאית בלב המטעים וליהנות מהאטרקציה החדשה בבוסתן- טיול מודרך באופניים חשמליים עם אופניים מותאמים להורים ולילדים, העובר ב'שביל אלי כהן ז"ל' סמוך לבוסתן וכן טיול במיני טרקטורון חשמלי.

בהמשך העונה יתווספו לקטיף העצמי גם פירות יער: אוכמניות, פטל אדום, אוסנה (פטל שחור), נקטרינה בטעם מנגו, אגס ועוד.

מה עושים בקיץ המלצות לחופש הגדול 

בעונת הקיץ הימים ארוכים ושעות האור רבות יותר וניתן לנצל זאת לטיולים ברחבי הארץ. יש כאלו שיעדיפו
לקחת מקל ותרמיל וללכת במסלולים רגליים ויש כאלו שיעדיפו לבחור באופציה של טיול רכוב במזגן הקריר
עם ירידה בנקודות עצירה ותצפית בדרך.

טרנד נוסף שסוחף את מטיילי ישראל הוא טיולי הקמפינג. מטיילי הקמפינג הפכו לקהילה של ממש, כאשר באינטרנט ניתן למצוא מגוון רחב של אתרים ואזורי מחנאות מומלצים. ניתן לקחת איתנו ערסלים, מנגל, משחקים ולהתחיל לבלות ולאסוף חוויות קיציות.

צפו בווידאו כדורים פורחים בגלבוע – Hot air balloons in gilboa 4K

YouTube video player

מה בכתבה?. מדריך אירועי קיץ כדורים פורחים בגלבוע 2023. מה עושים בחופש הגדול עם הילדים?. בואו לקחת חלק באירוע של הקיץ פסטיבל כדורים פורחים 2023.

מתי יש כדורים פורחים בנגב השנה ? 

על האירוע בגלבוע 2023

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *