פסטיבל אשדודאנס 2023 מופעים לוח אירועים

פסטיבל אשדודאנס 2023 מופעים לוח אירועים

ספק אם יש עוד עיר בישראל שבה יש חיי תרבות שוקקים לצד ריברייה ונמל, מסעדות ומופעים כמו בעיר הדרומית. מה בכתבה?. פסטיבל אשדודאנס 2023 מופעים לוח אירועים.

באיזה תאריכים פסטיבל המחול באשדוד השנה?. 26-29 יוני, ימים שני עד חמישי החל משעה 20:00.

לוח אירועים עירוני פסטיבל אשדודאנס 2023 מופעים

מי סופר?. השנה השישית של פסטיבל המחול אשדודאנס היא שנה של מבט משולב אל השורשים והצמרות של המחול. אחד מהאירועים שמביאים המון כבוד וקהל לאשדוד.

מי יופיע השנה בפסטיבל?. רקדניות ורקדנים שהניחו את היסודות לתרבות הריקוד בישראל זוכים השנה למקום מיוחד בפסטיבל. לצדם נציגים של הדור הבא והמבטיח.

התנועה הבין-דורית הזו מזמינה כל אחת ואחד למצוא את המקום שלו על רחבת הריקודים, לגלות את היופי האינסופי שטמון בריקוד וליהנות משפע עצום ומסחרר של סגנונות ואמנים.

בשנת 2023 אשדוד זוכה בכבוד לארח בפסטיבל רקדניות ורקדנים שעיצבו את עולם המחול והפכו לאגדות בארץ ובעולם. בכיתות אמן אינטימיות ובמופעי ענק תוכלו לפגוש את האגדות החיות האלה ולצאת איתן למסע קצר בפיתולי הקריירה והעשייה האמנותית שלהם.

יש לכם חולשה לרקדנים? חכו תראו מי מופיע השנה! 

על במות הפסטיבל, לצד אלפי רקדניות ורקדנים, תופיע גם סוללה ענקית ונוצצת של כוכבים ובהם נועה קירל, להקת שלוה, נרקיס, בניה ברבי, אדם, מיי פיינגולד, אילנה אביטל, דנה אינטרנשיונל, שרי, שימי תבורי, רותם כהן, קובי אפללו, אוהד שרגאי, סגיב כהן, וואלרי חמאתי ורבים נוספים.

 

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *