תיאטרון הפארק גני יהושע כרטיסים הצגות ילדים

תיאטרון הפארק גני יהושע כרטיסים הצגות ילדים

מה עושים עם הילדים בשבת? תיאטרון הפארק גני יהושע כרטיסים הצגות ילדים מבצעים לוח מופעים 2023 תירס חם שמוליקיפוד ארגז התחפושות של סבא כובע קסמים שעת סיפור ועוד. בסוף הכתבה קישור ללוח המופעים לכל ההצגות.

לוח הצגות תיאטרון הפארק גני יהושע כרטיסים הצגות ילדים

איזה הצגות יוצגו בשנה הקרובה במסגרת המופעים הקרובים של תיאטרון הפארק פארק הירקון?. מר זוטא ועץ התפוחים,כובע קסמים – שעת סיפור, ארגז התחפושות של סבא, שמוליקיפוד ועוד. אז בואו נראה מתי מופיעה כל הצגה, איזה מבצעים מחכים לכם בקופת בראבו?.

מה במקום? הכניסה והשימוש במתקני המתחם תתאפשר כחצי שעה לפני המועד ועוד כחצי שעה לאחר סיומו.
במידה ומזג האויר לא יאפשר לא יפעלו המתקנים. מה במקום? שעת סיפור תיאטראלית מומחזת ומונגשת לגיל הרך, מתקנים, בועות סבון ענקיות, פינת יצירה ואטרקציות נוספות!

הדבורה מאיה לוח הצגות מבצעים והנחות תאריכי הצגות 

בגינה של הילדה דבש, יש כוורת. במפגש בין מאיה לדבש נרקמת חברות אמיצה וחשובה וביחד הן שומרות על האיזון בטבע ועל הסביבה הטבעית של הדבורים.

ברכבת יושבת ארנבת שעת סיפור בתיאטרון הפארק המקום המושלם לקטנטנים!

ארנבת, דובון, בובה חמודה בשמלה ורודה וילדה נוסעים ומטיילים ברכבת, בדרך הם עוברים ליד ים, הר ובית.

תירס חם שעת סיפור

אחד מסיפורי הילדים האהובים בישראל בכל הזמנים של הסופרת מרים רות. על הילד אופיר שאוהב לנגן ולשיר.
הוא שר על תירס חם. אליו מצטרפים חמישה חברים בציפייה לאכול תירס חם

שמוליקיפוד הצגת ילדים לוח הצגות מבצעים והנחות .

גדי חולה מאוד ואינו יכול לצאת מהמיטה. הוא מרגיש בודד ורוצה שיהיה לו חבר טוב. לפתע מגיע לחלונו שמוליקיפוד שמחפש באותה העת בדיוק חבר טוב לבלות איתו.

לרכישת כרטיסים הצגות ילדים תיאטרון הפארק גני יהושוע תל אביב 

דובי לא לא הצגת מומלצת לילדים

גירסה בימתית חדשה, עדכנית ומושלמת לקטנטנים. על מה ההצגה?. דובי לא לא האהוב עולה לבמה, ובדרכו המתוקה להפליא, עוזר לקהל הקטנטנים להתגבר על ההתנגדויות והפחדים שלהם ובעזרת הפיה הקסומה הוא מגלה את מילת הקסם "כן".

מחכים לאליהו הצגת הילדים שתאהבו לראות

בכל שנה שכמגיע ליל הסדר, חנן הסקרן מחכה לאליהו הנביא בקוצר רוח הוא מוזג לכוס של אליהו יין, מחכה ומחכה עד ש. . . נרדם. כשסוף סוף אליהו הנביא מגיע הוא מוצא שחנן ישן וחולם חלומות מתוקים. למחרת בבקר, כשחנן מתעורר הוא מוצא שכוסו של אליהו ריקה מיין ומבין שגם השנה פספס אותו וצריך לחכות לשנה הבאה.

מחכים לאליהו הצגת ילדים בפורים 2023 כולל פעילות והפעלה

חג הפורים הגיע. רינת אוהבת מאוד את חג הפורים, אך מתקשה להחליט באיזו תחפושת תבחר, לכן עלה בראשה רעיון נהדר: " בכל שעה אני אחליף תחפושת וככה אני אספיק לנסות את כל התחפושות". מה עוד בתכנית?. הפעלה צבעונית ושמחה באווירה פורימית בשילוב הילדים אשר עוזרים לשחקנית למצוא את התחפושת הטובה ביותר!
ההפעלה משלבת מוסיקה, ריקודים ותחפושות שונות ומגוונות…

מר זוטא ועץ התפוחים

בגינתו של מר זוטא צומח עץ תפוחים יבש ומכוער שלא מניב פירות. לעומת זאת, שכניו מתגאים בגינותיהם המפוארות. בכעס רב הוא מחליט לעקור את העץ מגינתו. מי יצליח לעצור את מר זוטא ממזימתו? מה הסוד שבגללו השכנים מצליחים והוא לא?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *