מלכת היופי עונה 2 פרק 1 פרקים מלאים עונת 2023 צפו בווידאו

מלכת היופי עונה 2 פרק 1 לצפייה ישירה

מלכת היופי עונה 2 פרק 1 לצפייה ישירה yes פרקים מלאים yes VOD  

סיפורי אהבה גדולים מהחיים שעובדו לסדרה ישראלית מומלצת וכבשו את נטפליקס הם לא בשגרה שלנו. אז למה אני כל כך מתלהב מרשימת סדרות ישראליות מומלצות 2023?. קבלו את מלכת היופי עונה 2 פרק 1 לצפייה ישירה yes.

אהבה עד אין קץ?. מלכת היופי עונה 2 פרק 1 לצפייה ישירה 

לפני שנתחיל לספר לכם מה עומד לקרות העונה החדשה של מלכת היופי אני חייב לכם, גולשים וגולשות יקרים ויקרות, וידוי קטן. לא קראתי את הספר המופת של הסופרת שרית ישי לוי לפני שהסדרה עלתה. משום מה החשבתי אותו לספר של אשתי. הוא תפס מקום של כבוד על המדפים שלה בספרייה. אבל למה לבא אליה בטענות.. עכשיו שנינו יושבים לראות את הפרקים המלאים של עונה 2 מלכת היופי.

עוד באתר עונה שנייה של מלכת היופי צפו בווידאו 

מאירועי העונה החדשה מה קורה לדמויות מי השחקנים החדשים?. 

אולי נתחיל לפני הכל עם רשימת השחקנים החדשים בסדרה. מי הצטרף?. אקי אבני, קים אור אזולאי, מיכאל גבעתי, שירי מיימון, מייקל לואיס ומאיה תומס. ומה אני אומר על זה?. תנסו לזכור מתי סדרה ישראלית מומלצת כללה כזו גלריה של כוכבים. מה המסקנה?. מדובר הפקת ענק ובסדרה חובה.

אומרים יש אהבה בעולם! האם היא יכולה לפתור את הבעיות של לונה?

בעונה 2 מלכת היופי לונה ודוד, שרק בסוף העונה הקודמת התחתנו, הם נשואים הטריים והם יחוו קשיים בזוגיות שמועצמים במפגש עם חבורת קצינים בריטים ונשותיהם הבוהמייניות.

בתי את בוכה או צוחקת או אוהבת את הגבר הלא נכון?.

מצד שני, גם הזוגיות של רוזה וגבריאל תעמוד למבחן, כשאהבתו של גבריאל לרוחל שבה ומתחדשת ויחד איתה הקשר עם בנו האבוד.  ומי יגיד לרוזה היתומה את מילת הקסם – ביתי. הבת שלי. כואב לך?. את בסדר?. מי יכהה את כאבה?. מי ילחש לה מילות אהבה?. גבריאל?. הוא שומר את זה לרוחל.

אם אין קמח אין תורה אם אין דליקטס אין פרנסה!

העונה השנייה תמשיך ללוות את קורותיה של משפחת ארמוזה הירושלמית טרם הקמת המדינה. הדליקטס המפורסם של משפחת ארמוזה ייקלע לקשיים והשתלטות עוינת והמשפחה תאבק להציל אותו מחורבן.

 

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *