המהומות בנתניה צפו בווידאו מה קרה במגרש?

המהומות בנתניה צפו בווידאו מה קרה במגרש?

מפקד מחוז מרכז- ניצב אבי ביטון, מגנה את ההשתלחות האלימה של קומץ האוהדים אמש סמוך לאצטדיון נתניה. בנוסף הוא מסר ברור למפקד התחנה ושוטריו: "פעלתם נכון ובנחישות בהפרת הסדר ומצפה לתביעה מחמירה נגד תוקפי השוטרים". המהומות בנתניה צפו בווידאו מה קרה במגרש?.

מפקד מחוז מרכז מגנה המהומות בנתניה צפו בווידאו מה קרה במגרש? 

ממ"ז מרכז התייחס הבוקר בישיבת המפקדים לאירוע באצטדיון בנתניה. מה נאמר בדיון?. הוא ציין כי רואה בחומרה את ההתנהלות העבריינית והמסוכנת אמש של מספר אוהדים מחוץ לאצטדיון. קבוצה חריגה ואלימה, שאינה מאפיינת את כלל האוהדים שומרי החוק ומכבדי המשטרה.

עוד באתר פוליסת חיסכון בחברת ביטוח או חיסכון בנק מה עדיף?.

ניצב אבי ביטון הדגיש כי לאורך כל האירוע. הוא עמד בקשר רציף עם מפקד התחנה וקיבל תמונת מצב עדכנית ומפורטת. מהתמונה עולה כי ראשית האירוע באוהד "רעול פנים" ביציע שתקף שוטר ומאבטח ועם מעצרו החלה התפרעות אוהדים. האירוע כלל שבירת כסאות והשלכתם לעבר השוטרים. לאחר מכן האלימות כלפי השוטרים החריפה וגלשה מחוץ לאצטדיון.

קומץ חריג של אוהדים

הממ"ז גינה בכל תוקף את ההתנהלות האלימה מצד קומץ חריג של אוהדים, חלקם רעולי פנים. אלו כאמור תקפו ופצעו 11 שוטרים ושלושה סוסי משטרה. האירוע התרחש תוך השלכת חפצים לעברם. לרבות רימוני עשן, בקבוקי זכוכית, גדרות, ואף כיסאות שעקרו ושברו מהאיצטדיון.

עוד הוסיף, כי אמת יש רק אחת ולפיכך כל ניסיון לעוות את המציאות וסילוף העובדות ע"י הפצת הודעות ומכתבים מטעם גורמים שונים, לא ירפה ידינו מלהמשיך ולאכוף ביד קשה ואפס סבלנות, נגד מי שיעז להרים יד ולסכן את שוטרי המחוז וכלל שוטרי משטרת ישראל.

מסקנות המשטרה אירועי המשחק מכבי נתניה מול מכבי חיפה

בתום הדיון הנחה ממ"ז מרכז את גורמי החקירות לפעול למיצוי כלל הראיות נגד העצורים ובסיום להעבירם להשלמת הליך תביעה מחמיר נגד פורעי החוק.

לסיום, מבקש ניצב ביטון להעביר מסר מרגיע וחשוב לכלל האוהדים, כי נמשיך לפעול בשיתוף פעולה עם הנהלת הקבוצות והמועדונים, מתוך אתגר משותף למניעת אלימות במגרשים ולשמור על אירועי הספורט כאירוע תרבות מלכד ובטוח לכל.

המהומות בנתניה צפו בווידאו בווידאו שהפיצה דוברות משטרת ישראל קרדיט דוברות המשטרה
https://mekomon.org/wp-content/uploads/2022/12/המהומות-בנתניה-צפו-בווידאו-1-1.mp4

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *