אירועי חנוכה נחל שורק סוהרים מדליקים צילום קרן חמיאל

אירועי חנוכה נחל שורק סוהרים מדליקים

אירועי חנוכה נחל שורק סוהרים מדליקים

חלוקת סופגניות, הפעלות ויצירות משותפות יחד עם קשישים ובוגרים עם צרכים מיוחדים-  – האיר את יומם של תושבי הבית הסיעודי וחניכי אקי"ם במ.א נחל שורק וגרם לשמחה רבה. מה בכתבה?. אירועי חנוכה נחל שורק סוהרים מדליקים.

שיתוף הפעולה בין מרכז ההדרכה של השב"ס בשערי אברהם אירועי חנוכה נחל שורק סוהרים מדליקים

שיתוף הפעולה בין המועצה האזורית נחל שורק לבין השב"ס במרכז הדרכה-שער אברהם החל כבר לפני כמה שנים- הסוהרים הוזמנו לקחת חלק בפעילויות שונות המתקיימות במועצה, הזמינו את תושבי המועצה אליהם וכן יזמו והשתתפו בפרויקטים שונים ומשותפים.

עוד באתר איך אפשר לבטל העברה בביט הנחיות שירות לקוחות

פעילות ההתנדבותית הקהילתית

השנה, בהחלטה משותפת, הוחלט להעצים את שיתוף הפעולה בסדרת מיזמים התנדבותיים שיתקיימו בימי החנוכה. לפני כחודש התקיימה פגישה משותפת של שימרית אלקלעי מנהלת תחום ההתנדבות במועצה לבין כלאי בת-אל ליברטי קצינת חינוך בשב"ס והוחלט יחד על המשך העשייה המשותפת והגדלת הפעילות ההתנדבותית והקהילתית של חניכי קורסי סוהרים שב"ס במועצה.

אירועי חנוכה נחל שורק סוהרים מדליקים צילום קרן חמיאל
אירועי חנוכה נחל שורק סוהרים מדליקים צילום קרן חמיאל

חניכי הקורסים הגיעו בשבוע שעבר והשבוע למסגרות הרווחה השונות והמגוונות הנמצאות במועצה. ביניהם: הבית הסיעודי ביד בנימין, בו מתגוררים אזרחים ותיקים סיעודיים ולאקי"ם- מסגרת יומית טיפולית לבוגרים עם צרכים מיוחדים המגיעים מכל האשכול האזורי.

מאירים את החג 

החניכים הגיעו עם סופגניות, שלטים, יצירות ופעילויות שונות לחג החנוכה. הדיירים התרגשו מאוד מהמחווה היפה ונהנו מחברתם של החניכים, השירים והפעילויות השמחות והאנרגיות הטובות.

חודש יוצא מהכלל אירועים לקהילה בשיתוף סוהרים 

זה לא הסוף- בחודש פברואר מציינים בנחל שורק את "חודש יוצא מן הכלל". האירוע המוקדש לאנשים עם צרכים מיוחדים ולהעלאת המודעות לצרכים מיוחדים.

במסגרת חודש זה יארח מרכז ההדרכה אחים לילדים עם צרכים מיוחדים ליום כייף בשב"ס. מה בתכנית?.  פעילויות שונות והיכרות עם הצוותים וסוג העבודה שלהם ועוד פינוקים לילדים.

מפקדת מרכז ההדרכה 'ניר' בשב"ס, גונדר משנה שחר ריימונד:
"שב"ס רואה חשיבות רבה במעורבות בפעילות חברתית. תרומת החניכים היא חלק מעשייה ערכית אותה אנו מנחילים לסגל ומחוייבות שב"ס להשתתפות בפעילות אל מול אוכלוסייה בעלת צרכים ייחודים."

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *