משטרת פתח תקוה מפקדת חדשה לתחנה

משטרת פתח תקוה מפקדת חדשה לתחנה 

טקס החלפת פיקוד בתחנת המשטרה בפ"ת. היום (א' , 6.11.22) התקיים בפ"ת טקס החלפת מפקדי התחנה. הטקס התקיים במעמד מפקד המחוז – ניצב אבי ביטון, מפקד מרחב שרון – תנ"צ נתי גור ובמעמד חברי הספ"כ המחוזי והמרחבי. משטרת פתח תקוה מפקדת חדשה לתחנה חדשות מקומיות.

ברוכה והבאה ובהצלחה משטרת פתח תקוה מפקדת חדשה לתחנה 

במהלך הטקס העביר מפקד התחנה היוצא – סנ"צ יניב פינקל את הפיקוד על התחנה למפקדת הנכנסת – סנ"צ רויטל קרקו. אבל לפני הכל מה אפשר לספר על תחנת פ"ת.?. תחנת המשטרה בפ"ת הינה התחנה השניה בגודלה במרחב וחולשת על העיר פ"ת בה קיימים 2 אזור תעשיה מהגדולים בארץ, אצטדיון כדורגל, מרכז רפואי בלינסון ועוד.
כמו כן התחנה אחראית גם על יישובי המגזר הכפרי הסמוכים לה.

עוד מידע בנושא – ברכות לראש השנה תשפ"ד 2023 

מפקד המחוז מברך את המפקדת החדשה 

מפקד המחוז – ניצב אבי ביטון ציין בדבריו " כי אנו מציינים היום את יום הזכרון לרצח יצחק רבין ז"ל. אחד הלקחים מהרצח הנורא הוא הצורך באיפוק על אף חילוקי הדעות בין הצדדים כאשר טובת המדינה קודמת לכל חשבון אישי.
ומשטרת ישראל הינה גוף המחבר בין כולם ולמען כולם.

מעמד החלפת מפקד תחנה הוא אבן דרך בציון דרכה של תחנת משטרה. אלפי אזרחים נושאים עיניים לעבר המפקדת והיא בשבילם משטרת ישראל כולה. הליך מינוי מפקד תחנה הוא מורכב ומוקפד ואת רויטל עמדת בכבוד בהליך זה עד לקבלת המינוי המיוחל.

האתגרים של המשטרה בעיר פתח תקוה 

העיר פ"ת גדלה בקצב מואץ והאתגרים העומדים בפתח מחייבים קשב של 24/7 כאשר התחנה עמדה בכבוד בכל האתגרים שעמדו בפיתחה. בתחנה קיימת שדרת פיקוד רחבה של שוטרים וקצינים העושים מלאכתם במסירות ורגישות.

מפקד התחנה היוצא – סנ"צ יניב פינקל: "לפני שנתיים קיבלתי את הפיקוד על התחנה.
במהלך שנתיים אלו התמודדנו עם אין ספור אירועים ותרחישים בהם עמדו השוטרים בהצלחה תוך סיכון חייהם לעיתים. לצד כל אלו העמקנו את הקשרים עם הקהילה מתוך אמונה כי התחנה היא אבן יסוד על מנת ליצור קהילה חזקה. כתושב העיר, אני גאה בשוטרי התחנה שהינם בעלי dna ייחודי של הצטיינות תוך גילוי יוזמה ונחישות לצד חמלה ורגישות באירועים השונים. אני גאה בכם!!

מפקדת התחנה הנכנסת – סנ"צ רויטל קרקו: "אני מקבלת עלי את הפיקוד בהדרת כבוד.

מתחייבת אני לפעול להצלחת התחנה בכל מאודי. הדנ"א של תחנה זו מורכב ממסירות ואחדות ואנו נמשיך להוביל את התחנה בדרך זו. בשמי ובשם השוטרים אני מבקשת להודות לך יניב, על התחנה שהשארת, היחסים המעולים בין השוטרים בתחנה  ובין התחנה לגורמי חוץ והעיריה. מאמינה כי הצלחת התחנה תלויה בכל אחד ואחת ביחד ולחוד. אני מודה לפיקוד המרחב והממ"ז על האמון שניתן לי להובלת התחנה.

עוד באתר אחוז הצבעה בחירות לעירייה מה אפשר ללמוד לקראת 2023

מפקדת התחנה הנכנסת סנ"צ רויטל קרקו בת 47, מתגוררת בנתניה ואם לילד. סנ"צ קרקו מילאה מגוון תפקידים במשטרה ביניהם בימ"ר מרכז, מרחב שרון, מפקדת תחנת המשטרה בגבעתיים ובתפקידה האחרון מדריכה בקורס פו"מ במשטרה.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *