קניון הנגב באר שבע ביום הבחירות 2022

קניון הנגב באר שבע ביום הבחירות 2022

מה עושים אחרי שבוחרים? איזה אטרקציות יש בבאר שבע?. ב-1.11 יום הבחירות: באר שבע בוחרת בקניון עזריאלי הנגב הופעה של משפחת ספיר | ג'ימבורי | מתחם יצירה לילדים | שלל הטבות והנחות ללקוחות הקניון באפליקציה ועוד הרבה הפתעות….. מתי?. יום שלישי, 1.11.22 קניון עזריאלי הנגב באר שבע.

מה עושים בדרום? קניון הנגב באר שבע ביום הבחירות 2022

בתאריך 1.11.22 ישראל הולכת שוב לבחירות, הקלפיות נפתחות להצבעות והציבור הרחב חוגג בהמוניו את יום השבתון בכל רחבי הארץ.

תושבי באר שבע וכל אזור הדרום מוזמנים להגיע לקניון עזריאלי הנגב לחגוג את יום בחירות עם הפנינג לכל המשפחה: בקניון תתקיים הופעה של משפחת ספיר בשעה 17:30 ולאורך כל שעות היום החל מהשעה 10:00 בבוקר ועד לשעה 19:00.

עוד באתר מתכון קבב דג עם אפונה קישואים וטחינה של ג'קי אזולאי

איזה אטרקציות מחכות לכם?

יופעלו ג'ימבורי ומתחם יצירה מגוון ועשיר לילדים. כל הפעילויות במהלך יום זה הינן ללא תשלום. כמו כן, לקוחות הקניון ייהנו משלל הטבות וקופונים שווים באפליקציה הייעודית של הקניון.

שחר טביב – מנכ"ל קניון עזריאלי הנגב על יום הבחירות בקניון: "כידוע לכולם, יום הבחירות הינו יום שבתון בו נהנה עם ישראל מחוויות, בילויים, קניות, אטרקציות, טיולים ועוד. ביום זה אני מזמין את הציבור הרחב להצביע ברגליים ולהגיע לקניון עזריאלי הנגב בהמוניו. כל הפעילויות המחכות לכם ביום זה הינן בחינם ומיועדות לכל המשפחה! לכם רק נשאר להצביע ולהגיע".

איפה זה נמצא בבאר שבע?.

שד' יצחק רגר 2, קניון הנגב

טלפון 08-6281222

 

אתר חדשות מקומיות עדכונים בשלל נושאים בנושאים מקומיים חינוך תרבות ארנונה. רוצה לדעת מה חדש בעיר שלך?. המקומון המרכזי של ישראל.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *