קטיף דובדבנים עצמי חופש גדול 2022 אטרקציות הנחות מבצעים בכל רחבי הארץ

זהבה בן הופעה בערד קיץ 2022

זהבה בן הופעה בערד קיץ 2022 תאריך כרטיסים ופרטים 

עקבנו אחריה בשקיקה בהופעתה הבלתי נשכחת בתוכנית הריאליטי "האח הגדול", בכינו יחד איתה כשהיא זכתה במקום הראשון וגרפה לחיקה את הפרס הנחשק. עכשיו היא מגיעה למופע חד פעמי. קבלו את זהבה בן הופעה בערד קיץ 2022 תאריך כרטיסים ופרטים.

הופעות בחופש הגדול זהבה בן הופעה בערד קיץ 2022 תאריך כרטיסים ופרטים  

מי לא מכיר שירים של זהבה? כמובן יש לה קהל מעריצים שהולך אחריה לכל מקום עוד מתחילת דרכה, כאשר רק החלה את הקריירה שלה אי שם בשנות ה-80. הזמרת משיכון ד בבאר שבע מגיעה למופע בלתי נשכח.

עוד באתר מתי יש כדורים פורחים בנגב השנה ? 

קטיף דובדבנים עצמי חופש גדול 2022 אטרקציות הנחות מבצעים בכל רחבי הארץ
קטיף דובדבנים עצמי חופש גדול 2022 אטרקציות הנחות מבצעים בכל רחבי הארץ

אלוהים תן לי רק טיפת מזל 

כבר למעלה מ-3 עשורים נחשבת זהבה בן לאחת מחלוצות המוזיקה הישראלית והמזרחית בישראל ושירים רבים שלה הפכו ללהיטים בלתי נשכחים ולנכסי צאן ברזל כדוגמת "טיפת מזל" ו"חיים שלי". שניים מאלבומיה אף נכנסו לרשימת האלבומים הישראלים הנמכרים ביותר בכל הזמנים.

למה אנחנו כל כך אוהבי את הזמרת זהבה בן

זהבה בן בעלת קול הפעמונים עם הופעה בלתי נשכחת תבצע על הבמה את שלל להיטיה וביניהם: "טיפת מזל", "חיים שלי", "אהבה אסורה", "טלפון האהבה", "אינתה עומרי", "קטורנה מסאלה", "דף חדש", "הוא פגע בי אמא", "אהבה כזו" ועוד.

אז מה המחכה לנו במופע בערב?. זהבה תעלה מופע אנרגטי ומקפיץ מחד ומרגש עד דמעות מאידך.

הניסיון והכריזמה המתפרצת והנוכחות הבימתית שלה היא מרימה את קהל.  פרטים נוספים בטלפון מחלקת אירועים – עיריית ערד: 08-9951776

צפו בווידאו מתוך המופע של זהבה בן באמפי קיסריה, יום חמישי, 22.07.2021. צילום וידאו – תומר שיינפלד עבור הבלוג של יובל אראל.

YouTube video player

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *