גניבת רכבים בראש העין כתב אישום נגד חשוד בגניבת 12 כלי רכב

גניבת רכבים בראש העין כתב אישום נגד חשוד בגניבת 12 כלי רכב

חדשות ראש העין מדור פלילים. התביעה המשטרתית הגישה היום בתום חקירה מואצת בתחנת ראש העין, כתב אישום נגד תושב הצפון בגין גניבת 12 כלי רכב. מידע בנושא גניבת רכבים בראש העין. חדשות העיר מה קורה בשכונות ומרכז העיר.

מי החשוד במעשי גניבת רכבים בראש העין 

שוטרי תחנת המשטרה בראש העין בשיתוף שוטרים נוספים ממרחב שרון פתחו בחקירה, עם קבלת דיווח במוקד 100 בדבר חשד לגניבת רכב מקרית אונו, כאשר בפעילות מבצעית מהירה של בלשי התחנה, לוחמי יס"מ ,מג"ב ומתנדבי מג"ב עצרו את הנאשם -תושב אום אל פחם בן 27.

עוד באתר אפליקציה למעקב אחרי בן זוג חינם

איך מפענחים פשע בראש העין? 

בתוך כך, חקירה מואצת ונחושה שניהלו חוקרי תחנת המשטרה בראש העין, תוך הפעלת אמצעים טכנולוגיים שונים, קשרה את הנאשם ל 11 מקרים נוספים של גניבות כלי רכב מאזור המרכז וגוש דן, כאשר בית המשפט האריך את מעצרו בהתאם לצורכי החקירה.

על פי כתב האישום, הנאשם הסיע את שותפיו לעבר רכב מסוג יונדאי אותו ביקש לגנוב ולאחר שהרכב נפרץ, הוביל את שותפיו לעבר מחסום שבי שומרון ומשם לשטחי איו"ש.

כאמור, יחידת התביעות של משטרת ישראל במחוז מרכז הגישה היום לבית משפט השלום בפ"ת בתום החקירה ובהתאם לממצאיה, כתב אישום נגד החשוד בגין גניבת 12 כלי רכב.

חדשות העיר המקומון שלכם ראש העין

אתר החדשות מביא לכם ידיעות בנושא גניבת רכבים בראש העין. מה חדש? כתב אישום נגד חשוד בגניבת 12 כלי רכב אתר המקומון העירוני עם כל המידע שנוגע לכם. חדשות פלילים ודיווחים שוטפים לראש העין.

עדכונים שוטפים ואירועים בעיר. כל המידע וספר טלפון של העירייה שעות קבלת קהל. עסקים ובעלי מקצוע לשירותכם בעיר.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *