פעילות לילדים בחופש הגדול 2022 אטרקציות פסטיבלים טיולים

פעילות לילדים בחופש הגדול 2022 אטרקציות פסטיבלים טיולים

פעילות לילדים בחופש הגדול 2022 אטרקציות פסטיבלים טיולים

מי לא זוכר איך שרנו פעם את השיר הכל אני יכול בחופש הגדול. גם התלמידים היום יכולים לקחת חלק במאות האירועים ברחבי הארץ. צוות האתר ליקט עבורכם מבחר אירועים בנושא פעילות לילדים בחופש הגדול 2022 אטרקציות פסטיבלים טיולים.

פעילות לילדים בחופש הגדול 2022 אטרקציות פסטיבלים טיולים
פעילות לילדים בחופש הגדול 2022 אטרקציות פסטיבלים טיולים

עוד מידע בנושא – עכשיו חדש ==> לאתר מעריצים עונה חדשה האח הגדול 2024

היכן כדאי לבלות פעילות לילדים בחופש הגדול 2022

אז נכון שאתם מכירים את כל הרעיונות לבילוי משפחתי. אבל בכתבה שלנו נתמקד הפעם באטרקציות מוזלות. למה אני מתכוון?. שאתם, ההורים, יכולים לרכוש כרטיס כניסה עם קוד קופון 1+1 בכרטיס אשראי. אפשרות נוספת-  באמצעות אתר קופונים עם הנחות ומבצעים.

קמפינג בוסתן בראשית בעין זיוון חוויית לינה בין מטעי פרי וקטיף עצמי של דובדבן ופירות יער

בתיירות עין זיוון מזמינים לחוויית לינה ייחודית בלב בוסתן 'בראשית' בצפון רמת הגולן. מתי זה קורה? בשיא עונת קטיף הפירות. אתר הקמפינג בבוסתן מאפשר שילוב של לינה, טיולים, קטיף עצמי של פירות העונה, אטרקציות לילדים בבוסתן, ועוד. קמפינג בוסתן בראשית יפתח לקהל הרחב ביום חמישי 7.7.2022.

אתר הקמפינג בבוסתן 'בראשית' משתרע על שטח על שטח של 20 דונם, בהם ניתן להקים אוהל באופן עצמאי, בסמוך לשולחן פיקניק. באתר תאי שירותים ומקלחות, שוקת לשטיפת פנים, מטבח מרכזי מאובזר, הכולל: מיקרוגל, מקררים ומקפיאים, פלטות חימום, מיחם חשמלי, כיורים לשטיפת כלים, עמדת מנגלים ועוד.

פארק אריאל שרון קיץ 2022 פעילות לכל המשפחה 

סיורי שקיעה במתחם ההר ובמתחם חוות שלם החדש. אם אתם רוצים לקחת חלק באטרקציות ופעילויות עם הילדים במרכז

סיור שקיעה מתחם ההר ובמתחם חוות שלם

סיור רגלי במתחם ההר המשוקם, להכרות עם סיפור המהפך שעבר הר הפסולת הכולל הסבר על התהוות הר הפסולת ועל פרויקט שיקומו בשנים האחרונות .הסיור כולל תצפית לעבר גוש דן ואל מרחבי פארק אריאל שרון, ביקור בלב ההר ובאגם האקולוגי וצפייה במיצג המולטימדיה. מתי: בתאריכים שונים במהלך יולי אוגוסט בין השעות 18:30-20:30. משך הסיור: כשעתיים.

במתחם חוות שלם הזדמנות לגלות פינת טבע קרובה לעיר וכן להריח ולטעום מגוון של צמחי מרפא, אשר נשתלו במתחם חוות שלם כחלק מהשיקום הסביבתי של המרחב.

הסיור יתחיל בשעות האור ויסתיים בחושך ויכלול: ביקור באגם הצפרות ובמגוון הביולוגי, בגינת התבלינים, ובאזור מבני חוות שלם ששוחזרו ושומרו. הביקור כולל צפייה במיצג האורקולי

מתי: בתאריכים שונים במהלך יולי אוגוסט בין השעות 18:30-20:30
משך הסיור: כשעתיים

 לילות לבנים בערבה התיכונה מטר מטאורים 2022

חגיגות פרסאידים, צפייה בטלסקופים, תצפית מודרכת, סיור בעקבות בעלי חיים וחיפוש עקרבים, הכנת פיתות על הסאג', מדורה ועוד- ימי חמישי, בין התאריכים 21.7-12.8.2022. איפה אפשר לראות השנה כוכבים נופלים?. המלצות לבילוי משפחתי בדרום. רוצים לדעת עוד? כל הפרטים באתר.

 

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *