מס הכנסה כרמיאל קביעת תור myvisit מענק עבודה בירורים תיאום מס 

מס הכנסה כרמיאל קביעת תור myvisit מענק עבודה בירורים תיאום מס 

השנה התחדשה העיר הצפוני בעמדת שירות חדשה של רשות המיסם מס הכנסה. בכתבה זו מדריך מס הכנסה כרמיאל קביעת תור – זימון תורים מהיר באמצעות האינטרנט למגוון שירותים בעמדות רשות המיסים בקניון לב כרמיאל. טלפונים טפסים בירורים.

 מרכז מידע ושירות של רשות המסים מס הכנסה כרמיאל קביעת תור

רשות המסים אתמול את המשכן החדש של מרכז המידע והשירות שלה בכרמיאל, במעמד מנהל רשות המסים ערן יעקב, חברי הנהלת הרשות, ראש עיריית כרמיאל, משה קונינסקי, רב העיר אברהם צבי מרגלית ומכובדים נוספים.

עוד באתר קביעת תור לפקיד שומה בכרמיאל באמצעות יישום my visit 

אילו שירותים יש במרכז החדש ? 

במרכז המידע והשירות ניתן לטפל בנושאים של החזרי מס. אזרחים יכולים לבצע במקום תיאומי מס. אם פוטרם או פרשתם מעבודה תוכלו להגיש בקשה לפטור על פיצויים.

בנוסף הסניף מטפל במכלול היבטי מיסוי בתחום קופות גמל, ומענק עבודה. אזרחים הנדשרים לכך יוכלו למסור מסמכים כגון דוחות מס הכנסה שנתיים, הצהרות הון, טפסי מס שבח.

מה עוד?  יתר הטפסים המיועדים למשרדי מס הכנסה ומיסוי מקרקעין.

בסניף החדש ניתן לקבל טפסי מס הכנסה ומיסוי מקרקעין. מתקשים בהגשת מסמכים לרשות המיסים? לפי הצורך, גם לקבל הסבר וסיוע למילוי הטפסים.

נדרש לכם סיוע בהבנת טופסי מס הכנסה? במקום הדרכה ראשונית בנושאי מס, כגון: פתיחת תיק וסגירתו ועוד.

שעות פתיחה של עמדת מס הכנסה קניון לב כרמיאל 

המשכן החדש של מרכז המידע והשירות הוא בקניון לב כרמיאל, והוא יפעל בימי ראשון, שני, רביעי וחמישי בשעות 8:30 עד 13:00 ובימים ראשון, שני ורביעי גם בשעות אחר הצהריים 15:00 עד 18:00.

עוד באתר  כדורים פורחים 2022 

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *