קווי לילה 2022 שעות פעילות ירושלים תל אביב חיפה באר שבע

קווי לילה 2022 שעות פעילות ירושלים תל אביב חיפה באר שבע

עם היציאה לחופשת הקיץ בבתי הספר התיכונים, 100 אוטובוסים בלילה יסיעו את בנות ובני הנוער אל מקומות הבילוי ובחזרה. כתבה מיוחדת עם כל המידע אודות קווי לילה 2022 שעות פעילות ירושלים תל אביב חיפה באר שבע.

עד מתי יפעלו קווי לילה 2022 

פותחים את החופש הגדול, בתחבורה הציבורית. עם היציאה לחופשת הקיץ בבתי הספר התיכונים, מהיום: 100 קווי לילה יסיעו את בנות ובני הנוער אל מקומות הבילוי ובחזרה לבית. זאת ב-135 ישובים ברחבי הארץ. הקווים יפעלו במהלך הלילה, מ-23:00 ועד 04:00 לפנות בוקר, ובעלות של קו אוטובוס רגיל.

עוד באתר – מה זה ביט? כמה כסף אפשר להעביר? איך מבטלים עסקה בביט? 

האם יש האוטובוסים פועלים גם בסוף שבוע ?

קו לילה חוזר היום לפעול במתכונת מלאה ומשודרגת

  • 11 קווי לילה יתוגברו ושעות פעילותם תתארך בחופשת הקיץ
  • מסלולם של שני קווים יתארך.
  • 3 קווי לילה יפעלו בסופי שבוע בלבד ו-11 קווים יבוטלו.

אז מי שאמר הכל אני יכול בחופש הגדול ולא שמח לשמוע על תגבור התחבורה הציבורית בשעות הערב?. אגב הקווים כוללים גם קווי לילה את מירושלים למעלה אדומים.

כמה עולה כרטיס נסיעה באוטובוס של שעות הלילה ?

מחיר הנסיעה בקווי הלילה הינה בעלות של נסיעה רגילה בתחבורה הציבורית. איך משלמים?. בכל אמצעי התשלום התקפים בשעות היום, כולל הנחות עפ"י פרופיל נוסע בכרטיס הרב-קו ואפליקציות התחבורה הציבורית השונים.

שירות קווי לילה נועד לאפשר לצעירות וצעירים ברחבי הארץ לצאת לבלות בשעות הלילה ולחזור הביתה בשלום, בלי להסתכן בנהיגה בשכרות, לקיחת טרמפים ומבלי להוציא סכומי עתק על הנסיעה למקומות הבילוי ובחזרה. במהלך חופשת הקיץ ובכל חופשות התלמידים, יפעלו מרבית הקווים במתכונת יומיומית, פרט ליום שישי. במהלך שנת הלימודים פועלים הקווים בלילות חמישי ומוצ"ש בלבד.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *