לעוף על יזמות 2022 יזמות בעסקים ובתעשייה לבני נוער

לעוף על יזמות 2022 יזמות בעסקים ובתעשייה לבני נוער

לעוף על יזמות 2022 יזמות בעסקים ובתעשייה לבני נוער

תכנית קורסי היזמות מטעם מנהל כחול-לבן במשרד הכלכלה והתעשייה, אשר פותחה ומופעלת על ידי מכון יעדים, חוזרת לפעול, כבר החודש! רוצים לדעת עוד ? קבלו פרטים והרשמה של פרויקט לעוף על יזמות 2022 לבני נוער.

"<yoastmark

במה עוסקת תכנית לעוף על יזמות 2022

התכנית מאפשרת למשתתפים הצצה אל עולם היזמות בתעשייה, חשיפה אל התהליכים החשובים והמרכזיים שבפיתוח רעיון והפיכתו למיזם, היכרות עם מודלים וקבלת כלים מקצועיים ומיומנויות רלוונטיות להבנת השוק ופיתוח יוזמה בהלימה לצרכים.

מתי מתחילה התכנית ? הקורסים החלו ב-13/3/2022 ועד השבוע המתחיל ב-12/6/2022.

עוד באתר – בחירות 2023 תאריך הבחירות לראש העיר

מי מנחה את התכנית ? מה לומדים בקרוס ? 

הקורסים מונחים על-ידי מדריכים מקצועיים ממכון יעדים ומנטורים מהתעשייה, המסייעים בהצמחת יוזמות משמעותיות. בסיום התכנית יציגו המשתתפים את היוזמות שלהם בפיצ'ים ויתחרו בתחרות ארצית על "היוזמה המנצחת", אשר תוכרז באירוע ארצי. לבוגרי התוכנית תוענק תעודת גמר מטעם משרד הכלכלה והתעשייה. מינהל כחול-לבן במשרד הכלכלה והתעשייה פועל לעידוד בני נוער ליזמות ופיתוח חדשנות, תוך הכרת התעשייה הישראלית והבנת חשיבות היזמות והחדשנות בתעשייה עבור הכלכלה הישראלית והמשק בכללותו.

חשיבות החשיפה של בני נוער לעולם העסקים במאה ה-21

כולם מודעים ליצירה היזמית הקלאסית של הקמת דוכן לימונדה בילדותם. למרות שהניסיון יכול להיות בעל ערך. למה זה חשוב ? לילדים רבים בעלי ידע אמיתי בעסק יש את הרצון והיכולת להגיע הרבה יותר רחוק.

מיישרים קו עם OECD שמקנה חשיבות רבה ליזמות צעירה 

לא מעט מומחים מתלבטים מה הדרך הטובה ביותר לשלב בני נוער צעירים בעולם הכלכלי. לכן ארגונים כלכליים מקנים לכך חשיבות רבה.

התפקיד הקריטי שמילאה יזמות בהנעה כלכלית  פיתוח ויצירת מקומות עבודה מובנים יותר ויותר. אבל גם עכשיו, ב"כלכלה החדשה" המתהווה, הפוטנציאל שלה לרוב אינו מוכר במלואו. 

גם במונחים של לכידות חברתית, יזמות יכולה למלא תפקיד חשוב. היא מאפשרת לצעירים הזדמנויות משלהם. להשתתף בחיים הכלכליים. אחת הדאגות של תוכנית LEED של ה-OECD היא לעורר דיון מדיניות על הגורמים לעודד יזמות. לא פחות חשוב – למפות את המכשולים העומדים בדרכה. 

איך נרשמים לתכנית היזמים הצעירים של משרד הכלכלה ? 

ההרשמה מיועדת לרשויות מקומיות ומסגרות בחינוך הפורמלי והבלתי פורמלי.

להרשמה ופרטים נוספים 

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *