אשקלון פורים 2022 פסטיבל במדרחוב

אשקלון פורים 2022 סטטיק בן אל אגם בוחבוט ועוד

אשקלון פורים 2022 סטטיק בן אל אגם בוחבוט ועוד 

גם בעיר הדרומית יחגגו השנה את חג הפורים. לוח אירועים מתעדכן. ובכן מה בתכנית השנה במסגרת אשקלון פורים 2022 מסיבת זומבה מופעים ועוד.

עכשיו באתר חדשות חשובות לתושבי הדרום

מענק שיבה לתושבי הדרום אשקלון שדרות ותושבי העוטף ישולם לפני פסח מי זכאי 

אשקלון פורים 2022 פסטיבל במדרחוב
אשקלון פורים 2022 פסטיבל במדרחוב

פסטיבל במסכה וקרנבל אשקלון פורים 2022 במדרחוב העירוני

​​יומיים של חגיגות עם מיטב הכוכבים: סטטיק ובן-אל, אגם בוחבוט, סטפן וגם כוכבי הילדים, גילי בא לבקר, טלי ומורן, סמי הכבאי ורינת גבאי והפעלות, הופעת, דוכני יצירה, מתחמי צילום, שחקני רחוב; ביום שישי: קרנבל פורים גדול בלב המדרחוב העירוני.

החגיגות יחלו ביום חמישי, 17.03.22, החל מהשעה 11:00 ועד השעה 17:00 בפארק ׳אגמים׳ שילבש חג ויציע הפנינג שמח במיוחד, מהנה וחוויתי לכל המשפחה. החל מהשעה 11:00 בבוקר יתקיימו הופעות לילדים עם מיטב הכוכבים, בהם טלי ומורן, גילי בא לבקר, סמי הכבאי, רינת גבאי והרקדנית שיינה היידי. את ההופעות ילוו הלהקות המקומיות כחלק ממדיניות ראש העיר לעודד ולקדם את האמנים המקומיים באשקלון. בשעות הצהריים יעלו על הבמה הכוכבים הגדולים בישראל, אגם בוחבוט, סטפן והצמד סטטיק ובן-אל.

החגיגות יימשכו אל יום שישי, 18.03.22 במדרחוב העירוני באשקלון בין השעות 09:00-13:00 במרכזו ייבנה פארק אטרקציות ענק עם מתקני חבלים, מתחם דינוזאורים מדהים, מתחמי יצירה עמדות איפור, שזירת צמות, הולכי קביים ודמויות שטח משעשעות, קירות צילום סלפי תלת ממדיים ועוד ים של הפתעות.

אירועים בפורים באשקלון. מה עושים עם הילדים . פעילות עירונית ללא תשלום הופעות ומופעים. היכם יופעיו סטטיק ובן אל באשקלון?

מסיזומבה אשקלון בפורים

פתחו את היומנים ושריינו את מוצאי שבת  12/03/2022 בשעה 20:00. מה בתכנית ? מסיבת פורים עם תחפושות – סטודיו, אורית אלדבח, כיבוד קל, צילומי פורים. היכן ? במתנ"ס כצנלסון אשקלון. מי מוזמן ? פתוח לכולם!

 

הצגות פורים באשקלון המחזמר מגילת אסתר בכיכובה של רינת גבאי

מגילת אסתר – המחזמר המרהיב לפורים חוזר בגרסה חדשה עם שירים חדשים תפאורה חדשה בגדים צבעוניים והרבה הומור וכיף 25 הצגות בלבד! מהרו להזמין המחזמר "מגילת אסתר" הינו מחזמר לכל המשפחה המבוסס על סיפור הגבורה הקלאסי של אסתר המלכה, שהצילה את עמה מהגזירה הנוראה של המן הרשע, בעזרת מרדכי היהודי והמלך אחשוורוש בכבודו ובעצמו- כפי שהוא סופר במגילת אסתר. עיבוד מקורי מצחיק ומרגש ונאמן למקורות.

בכיכובם של: רינת גבאי, אודי ואביעד, גיא פרידמן. מתי ?  יום ראשון , 27.03.2022 , שעה 17:30 היכל התרבות אשקלון

 

גם האשדודים חוגגים את הפורים

הצגת ילדים – סיפור המגילה, חיפזון וזהירון באשדוד. ב׳, 14.03.2022
17:30 המשכן לאמנויות הבמה אשדוד

בית הדבש והדבורה בקיבוץ יד מרדכי

הצצה לעולמן של הדבורים והדבוראים, עם הסבר מפי דבוראית על המלכה והפועלות, תהליך ההאבקה וייצור הדבש, פתיחת כוורת אמיתית, וטעימות דבש. עוד במקום עמדות איפור לפורים, טיול על טרקטור ועגלה ברוח הקיבוץ, הצגת ילדים ועוד. להזמנות: 08-6720485 , 052-3923104.

כך חגגנו בעבר מסיבות פורים בעיר אשקלון נוסטלגיה מקומית

השמיים היו טהורים והארץ הייתה שקטה וכל הרחובות היו נקיים, ורוח חדשה הייתה מרפרפת בחללו של עולם. ואני מחופש לקאובוי, ומלובש הייתי בגדי מועד, ואיש מקרובי הוליכני אצל אבי לקריאת המגילה. ובית התפילה היה מלא אנשים ועטרות כסף בראשיהם ובגדיהם בגדי לבן ובידיהם ספרים, ונרות הרבה תקועים בתיבות ארוכות של חול, ואור מופלא עם ריח טוב יוצא מן הנרות.

 

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *