עדלאידע הרצליה פורים 2022 פעילות עירונית

עדלאידע הרצליה מנהרת הזמן פורים 2022

עדלאידע הרצליה מנהרת הזמן פורים 2022

היכן אתם חוגגים את חג הפורים הקרוב ? באיזו תהלוכת תחפושות כדאי להשתתף ? הרשו לנו להמליץ לכם עדלאידע הרצליה מנהרת הזמן שתערך ביום חמישי, 17.3 החל מ-10:00 בבוקר. מי מוזמן לאירוע בהרצליה – ילדים מכל רחבי הארץ.

עדלאידע הרצליה פורים 2022 פעילות עירונית
עדלאידע הרצליה פורים 2022 פעילות עירונית

מה בתכנית ? מיוון העתיק ועד חזרה לעתיד עדלאידע הרצליה מנהרת הזמן

מדובר בעדלאידע מרהיבה עם מאות משתתפים, מיצגי ענק, פסלים ועוד, מתקופות שונות במנהרת הזמן. וכמובן שאי אפשר בלי ההווה – דמויות מהקורונה! בסיום העדלאידע: הפנינג ענק עם הופעה של אנה זק. אז היכונו, החגיגה מתחילה!

עוד באתר –  יוצאים לסרט ? בדקו זכאות לקוד קופון בכרטיס אשראי 

מסלול העדלאידע:
שעת ההתחלה: 10:00 בבוקר.
אורך המסלול: כ-1,500 מטר, כשעה בסה"כ.
נקודת ההתחלה גן בן שפר – רח' סוקולוב 100 עד לכיכר שד' חן, פניה שמאלה לרחוב בן גוריון עד שער העיר.

ראש עיריית הרצליה, משה פדלון אמר "איזה כיף לחזור אחרי שנתיים! העיר הרצליה תקיים עדלאידע שמחה וצבעונית, עם שפע של תלבושות מרהיבות, מקצבים עליזים, וחוויה עירונית סוחפת ומלהיבה. אני מזמין את כל התושבים, ילדים ומבוגרים, מהרצליה ומרחבי הארץ, להגיע אלינו, לשמוח וליהנות ביחד."

תהלוכה צבעונית של מאות משתתפים ובראשם ראש עיריית הרצליה, משה פדלון. כולם יצעדו בתחפושות מיוחדות מתקופות שונות במנהרת הזמן: מימי הדינוזאורים ולאחריהם האדם הקדמון – בעבר, ועד רובוטים, חייזרים ומכוניות מעופפות – בעתיד.
וכמובן אי אפשר בלי להתייחס לתקופת הקורונה…

יצירה ועיבודים מקוריים של שירים מיוחדים מההצגות הקסומות אשר הוקלטו במיוחד על ידי טובי הנגנים בתעשיית המוסיקה בארץ, בהפקה מוסיקלית של פיני שפיגלר.

תהלוכת "מנהרת הזמן" עם 6 מיצגים בפורים

האדם הקדמון. מיצג הפתיחה של התהלוכה – "הפרה- היסטוריה" במסגרתו יולבשו הצועדים בדמויות האדם הקדמון. מיצגים מתנפחים בדמויות דינוזאורים ועוד.

יוון העתיקה. מיצג "העת העתיקה" ישזור תמונות מהמיתולוגיה היוונית – האלים, הגיבורים והמשאית כולה שתעוצב כמקדש יווני ענק.

תיאטרון בראי הזמן. מיצג "המסכות הקדומות" יעסוק בהיסטוריה של התיאטרון סביב עולם המסכות – החל מימי התיאטרון ביוון, כלה בימי הביניים וכמובן בתקופת הרנסאנס.

ימי הביניים. מיצג "ימי הביניים" – אבירים, מלכים, נסיכות וטירות. קולאז' תמונות מתוך "ארתור ואבירי השולחן העגול" וסיפורי מלכים.

עוד באתר סקר האח הגדול 2024 מי מועמד לזכות מי להדחה

גילוי אמריקה. מיצג "גילוי אמריקה" ע"י קולומבוס – אינדיאנים והמערב הפרוע.

בחזרה לעתיד. המיצג האחרון והסוגר את התהלוכה: חוזרים לעתיד! מכוניות מעופפות, רובוטים וחייזרים.

וכמובן שאי אפשר בלי להתייחס להווה – תקופת הקורונה. דמויות מחופשות לנגיף, מטוש, בדיקת אנטיגן, מזרק ורופא – גם הם יתהלכו וישמחו את הקהל בעדלאידע.  בתום התהלוכה, באזור השעה 12:00, כל החוגגים מוזמנים למתחם שער העיר להפנינג גדול ולמופע של כוכבת הנוער אנה זק.

 

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *