רכבת לראש העין

רכבת לראש העין – שינויים בהסדרי תנועה לחודשים הקרובים

רכבת לראש העין – שינויים בהסדרי תנועה לחודשים הקרובים

תחנות הרצליה, רעננה מערב, כפ"ס נורדאו, ראש העין צפון, פ"ת קריית אריה, בני ברק. יחולו שינויים קלים בזמני יציאת הרכבות והרציפים. מומלץ להתעדכן בזמני הנסיעה, בתכנון מסלול נסיעה, ביישומון, או במוקד השירות הטלפוני: 5770*. רכבת לראש העין – שינויים בהסדרי תנועה לחודשים הקרובים . 

רכבת לראש העין
רכבת לראש העין

קו 347 רכבת ישראל 

תבוטל עד להודעה חדשה רכבת מספר 347, היוצאת מידי יום ראשון – חמישי מתחנת הרצליה בשעה: 21:11 ומסיימת את נסיעתה בתחנת ת"א ההגנה בשעה 22:00. ברכבת על אי הנוחות ומודים על הסבלנות.

עוד באתר  – חדשות ראש העין 

ראש העין צפון תחנת רכבת לוח זמנים

תחנת הרכבת ראש העין – צפון היא תחנת נוסעים של רכבת ישראל בפאתי העיר ראש העין. התחנה ממוקמת בסמוך למחלף קסם. התחנה משרתת את האוכלוסייה במרחב הסובב – תושבי העיר ראש העין, כפר קאסם, אורנית והיישובים ממזרח ומצפון המתנקזים לתחנה דרך כביש 5 וכביש 444.

רכבת ישראל לוח זמנים

מומלץ להתעדכן בזמני הנסיעה, בתכנון מסלול נסיעה
חלה חובה לעטות מסכה בתוך הרכבות ובחללים סגורים בתחנות הרכבת. הנוסעים מחויבים בעטיית מסיכה, לאורך כל זמן הנסיעה ובשמירת ריחוק חברתי.

פיצוי במהלך הסגירה

תשתית המסילה זקוקה לתחזוקה שוטפת, אשר לעיתים מחייבת סגירה זמנית של מקטע מסילה. אם ברשותכם כרטיס רב קו גמיש 30 יום או גמיש 7 ימים ונסיעתכם נמנעה עקב סגירה זמנית של מקטע מסילה שעליה לא פרסמה רכבת ישראל הודעה באתר ובתחנות 7 ימים לפני מועד רכישת הכרטיס, ייתכן והנכם זכאים להארכת תקופת השימוש בכרטיס, בהתאם לסוג כרטיס הנסיעה שברשותכם.

 

על פי הוראות משרד התחבורה:

כרטיסי נסיעה תקופתיים לסטודנטים, מכל הסוגים, אינם מזכים את מחזיקיהם בפיצוי בגין סגירת מקטע מסילה.
אם פורסמה מראש, באתר ובתחנות, הודעה על סגירת מקטע המסילה, 14 יום לפני מועד תחילת הסגירה, לא יהיו מחזיקי כרטיס רב-קו גמיש 7 ימים זכאים להארכת השימוש בכרטיס.
אם פורסמה מראש, באתר ובתחנות, הודעה על סגירת מקטע המסילה, 37 יום לפני מועד תחילת הסגירה, לא יהיו גם מחזיקי כרטיס רב-קו גמיש 30 יום זכאים להארכת השימוש בכרטיס.

למידע נוסף ניתן לפנות למוקד שירות הלקוחות בטלפון 5770*.

 

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *