עסקים בראש העין

עסקים בראש העין : כמה קל להקים עסק ביישוב ?

עסקים בראש העין : כמה קל להקים עסק ביישוב ? 

בשנים האחרונות התחזק התקשר בין הצלחת העסקים המקומיים לבין מעורבות הרשות בהצלחתם. אז כמה קל להקים עסק ביישוב שלנו ? ראו את הטבלה המעודכנת. עסקים בראש העין : כמה קל להקים עסק ביישוב ?

עסקים בראש העין
עסקים בראש העין

מדד עשיית עסקים ברשויות המקומיות של הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה והתעשייה

הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה והתעשייה, פרסמה השבוע את מדד עשיית עסקים ברשויות מקומיות במסגרתו דורגו 75 הרשויות בישראל בהן מספר העסקים הגדול ביותר.

הסוכנות עורכת את מדד הרשויות המקומיות זו הפעם החמישית ומטרתו לשמש כלי עבודה עבור הרשות המקומית, שכן הוא מאפשר לכל רשות להשוות את ביצועיה לרשויות אחרות במגוון פרמטרים, לנתח את ביצועיה בתחומים בהם היא פעילה ולשפר אותם.

עוד באתר  – חדשות בראש העין 

למה זה חשוב ?

סולם הדירוג מדרג רשויות מקומיות לפי שלוש קבוצות גודל.

במדד המשוקלל נמצא כי מבין הרשויות הגדולות, אשדוד היא העיר הידידותית ביותר לעסקים קטנים ובינוניים זו השנה השלישית ברציפות. נוף הגליל מובילה ברשויות המקומיות בגודל 50-150 אלף תושבים.

מבין הרשויות המקומיות הכוללות עד 50 אלף תושבים, מובילה מועצה אזורית גזר. רמת גן היא העיר המובילה, מבין הערים הגדולות, בדירוג הרשויות המקומיות על פעילויות שעשו לטובת העסקים בזמן משבר הקורונה.

כעת חשוב שתכירו את הקריטריונים של המדד. הוא משקלל ארבעה דירוגים שונים בכל רשות מקומית: (1) שביעות רצון של עסקים, (2) נגישות למכרזים, (3) נגישות המידע, ו-(4) ארנונה.

רשות מקומית מדד סופי 2021
נוף הגליל |נצרת עילית| 1
קרית מוצקין 2
מטה בנימין 3
מודיעין-מכבים-רעות 4
כפר סבא 5
רעננה 6
נהריה 7
כרמיאל 8
עפולה 9
הוד השרון 10
מטה יהודה 11
בית שמש 12
אילת 13
יבנה 14
הרצליה 15
ראש העין 16
גבעתיים 17
לוד 18
עכו 19
רמלה 20
חדרה 21

מקומון חדשות בראש העין. ידיעון עירוני חדשות בנושאי תרבות. רוצים לדעת מה קורה בעיר ? כנסו לאתר שלנו להתעדכן מדי יום בכל החדשות החשובות בנושאי חינוך ראש העין, בריאות, ספורט וחדשות עירוניות. ניתן לכתוב למערכת האתר המקומי של המקומון ראש העין ולהצטרף להצלחה. הפרסום כפוף לשיקולי המערכת. בקרוב לוח דירות למכירה בראש העין. דירות להשכרה וסיקור מחירי הדירות בעיר.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *