תו ירוק בקניונים עליה בביקוש לבדיקות אנטיגן מהירות

 תו ירוק בקניונים עליה דרמטית בביקוש לבדיקות אנטיגן מהירות

מסתבר כי מאז הודעת ראש הממשלה, שר הבריאות וגורמי המקצוע, על החלת התו הירוק גם לקניונים, נרשמה עליה דרמטית בביקוש לבדיקות אנטיגן מהירות.  תו ירוק בקניונים מידע ועדכונים.

איך עושים בדיקה מהירה ? כמה היא עולה ?

בקבוצת סופיה ישראל, חלוצת הבדיקות המהירות, מסבירים כי הביקוש נרשם בכל הארץ. בין היתר גם בערים מרכזיות בהן פועלת רשת גוד פארם. בבעלות רמי לוי במחיר הזול בארץ של 49 שקלים.

בסופיה נערכו עם צוותים מתוגברים ואמצעים מתקדמים לביצוע בדיקות עם תשובה תוך 15 דקות כבר לפני מספר ימים, בעקבות הודעת הממשלה על הגברת האכיפה וכן הארכת תקנות התו הירוק בוועדת החוקה של הכנסת.

עוד נודע, כי לצד מבוגרים ובני נוער ומבוגרים שפונים לגבי בדיקות אנטיגן לתו ירוק, ניכר גם השבוע ביקוש רב בקרב משפחות של ישראלים שכבר הספיקו לטוס ליעדים כמו ארצות הברית, בריטניה ואיטליה לפני כניסת המגבלות.

ישראלים אלו ביצעו בקבוצת סופיה, בדיקת אנטיגן מהירה עם תשובה תוך 15 דקות יום לפני הטיסה עם תשובה באנגלית.

מה זה בדיקת אנטיגן ?

בדיקות האנטיגן המהירות באמצעות הטכנולוגיה של סופיה, מתבצעות על פי הנחיות משרד הבריאות. למעשה, כל מכשיר נייד מאפשר לבצע כ – 100 בדיקות בשעה עם תוצאה מיידית.

כל זה נעשה ללא תלות במעבדה או שינוע דגימות, כולל ברקוד מובנה ושלוש רמות בקרה. המכשיר כולל מפענח נתונים ממוחשב (Analyzer).

נתון חשוב – מכשיר הבדיקה התעדכן בגרסה חדשה ברוח התפתחות המגיפה כך שהוא כבר מזהה בסבירות גבוהה גם את הזנים החדשים והמדאיגים.

לעומת בדיקות אחרות, הוא מאתר את זן האומיקרון (בדומה לעדכון גרסה בטלפון סלולארי ומחשב).

סופיה אושרה על ידי ה-FDA והמעבדה לנגיפים במשרד הבריאות. למעשה עוד בתחילת המגיפה ומאז בוצעו בעזרתה עשרות מיליון בדיקות בארץ ובעולם.

אתר חדשות בראש העין ופתח תקוה. מידע עירוני, ספר טלפון ואינדקס עסקים. חדשות תרבות, אירועים בפתח תקוה, אירועים בראש העין. מסלולי טיול. באתר תוכלו לקבל שפע מידע על המתרחש בערים אלו, חדשות, הנחות בארנונה בפתח תקוה, הנחות בארנונה ראש העין.

 

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *