השלדג שחקנים סדרה טורקית הדרמות הטורקיות

השלדג שחקנים סדרה טורקית הדרמות הטורקיות

חובבי הדרמות הטורקיות לא מוותרים על אף פרק חדש שלה!. בכל ערב יושבים מול המסך ורואים כיצד הסדרה מתפתחת ויחד עם עוד מיליוני צופים ברחבי העולם מבקשים לדעת את התשובה. מה במדריך דרמות טורקיות?. השלדג שחקנים סדרה טורקית הדרמות הטורקיות. 

לא תאמינו מקומות בחינם בפורים קרקס מופעים כוכבי הילדים וסדנאות 

תקציר הסדרה השלדג שחקנים סדרה טורקית הדרמות הטורקיות

אפרה סראקוג'לו ומרט ראמאזן דמיר, מככבים יחד בדרמה בלתי נשכחת שתרתק אתכם למסך ומספרת על בעלים של אימפריית תכשיטים גדולה המחליט לחתן את נכדו הסורר פאריט עם בתו של איש עסקים עשיר אך רגע לפני טקס הנישואין, פאריט מתאהב באחותה של הכלה המיועדת.חייהן של שתי האחיות משתנות לנצח כאשר פאריט מחליט להתחתן עם אחות הכלה ומכניס אותה למשפחתו המלאה בבגידות, שקרים וסודות.

השלדג שחקנים סדרה טורקית הדרמות הטורקיות
השלדג שחקנים סדרה טורקית הדרמות הטורקיות

הכירו את הכוכבים הגדולים שמשחקים בסדרה הטורקית המומלצת

האישה היפה של הדרמות הטורקיות אפרה סאראצ׳ולו 

היא רק בת 25 אבל נדמה שהייתה כאן תמיד על המסך בערוצים שמשדרים סדרות טורקיות לצפייה ישירה. 

אפרא סראוגלו היא שחקנית ודוגמנית טורקית. בשנת 2018, היא זכתה בפרס הכוכב הזוהר בטקס פרסי הזהב ה-45. איך מבטאים את שמה המלא?. afra saracoglu.  איפה את אפשר למצוא אותה באינסטגרם?. פרופיל מאומת afrasaracoglu@ אפרה סאראצ׳ולו 

אפרה סאראצ׳ולו אינסטגרם
אפרה סאראצ׳ולו אינסטגרם

השלדג כמה פרקים

בימים אלו עם תחילת שנת 2024 הסדרה אמורה לציין כ 100 פרקים מלאים לצפייה ישירה עם תרגום לעברית, בדומה ליתר הסדרות הטורקיות המשודרות בארץ.

עם שפם ועם הרבה צ'ארם מרט רמזאן דמיר

השחקנים הצעירים בסדרות הטורקיות לא ממש מזכירים את שדרת השחקנים הוותיקה. את מקומו של השפם העבה תופס מראה קוסמופוליטי שמתרחק מעט מהמראה המסורתי של הגבר הטורקי האופייני. מה שמבטא את ההשפעה הגלובלית גם בסדרות הטורקיות המשודרות בישראל.

רמזאן דמיר נולד באיסטנבול, טורקיה. בשנות התיכון שלו הוא עסק מקצועי בכדורגל ובכדורסל. לאחר שלמד ב"אקדמיה לתקשורת דיאלוג" שם הוכשר עם מדריכים מפורסמים. שנים לאחר מכן התקבל לתוכנית הקונסרבטוריון של אוניברסיטת בייקנט. שם הוא עבד עם עלי בילגין ו-Semih Bagci על משחק מול מצלמה.

האינסטגרם של מרט דמיר thisismertdemir@.

רמזאן דמיר אינסטגרם
רמזאן דמיר אינסטגרם

מה קורה בפרקים החדשים של השלדג דרמה טורקית

העימות בין אסמה לזרין מחריף. אסמה מטיחה בפני פריט את כל האמת שגילתה. הריב של פריט וסייראן מגיע לנקודת קיצון. חשבתם שזה יכול לעבור כך סתם?. בפרק 86 הטונים עולים. קאזים אומר לסייראן לחזור לאחוזה ולהתנצל בפני האליס. איפאקאט מודיעה לפריט שתתמוך בו אם יחליט להיפרד מסייראן. פריט מתעמת עם אבידין לאחר שמגלה על הקשר שלו עם סונה.

תתנצל או לא תתנצל?. פרק 127 שלדג עונה 2 לצפייה ישירה דרמות טורקיות 

נוקט מבקשת מקאיה להתנצל בפני פריט. נוקט מודיעה למשפחת קורהאן על ההחלטות החדשות באחוזה. קאיה ונוקט מנסים להתפייס עם פריט ולהחזיר אותו לאחוזה

עוד באתר פורים 2024 באתרי מורשת לוח אירועים ופעילויות

ההסבר שנותן פריט לסייראן בפרק 128 שלדג

פריט מנסה להסביר לסייראן את הדברים שאמר לטאליח עליה. אבל זה לא כל כך פשוט. למה?. כי פריט מבקש מהאליס את חלקו בהון המשפחתי. בנוסף, כיאה לדרמה טורקית, פריט חוזר לאחוזה ומביא את סייראן ומשפחתה איתו. שימו לב שאנו כבר בעונה השנייה של השלדג. 

פרק 110 שלדג סדרה טורקית עם תרגום פרקים מלאים מלאים

משפחת קורהאן עורכת את לווייתו של פואט. פריט מסלק את טאריק מהלוויה. נג'יפ בא לנחם את פריט ומנסה להרגיע אותו. איפאקאט מאשימה את סייראן וסונה במותו של פואט.

איפאקאט מספרת להאליס על ההתנהלות של לאטיף עם עובדי האחוזה. פלין פונה למכרה ותיקה לעזרה עם פריט. סייראן מסרבת בתוקף לחזור לאחוזה למרות האזהרות של פריט. עכשיו קחו נשימה ארוכה כי בפרק שנועל את השנה האזרחית ומקבל את שנת 2024 , זרין מפתיעה את קאזים ומציעה לו עתיד קסום יותר. אסמה מצטרפת לבקשות מסייראן לחזור הביתה. גולשה מנסה לשכנע את פריט לחזור לחיי הרווקות.