אטרקציות בדרך לאילת קופונים הנחות מבצעים

אטרקציות בדרך לאילת קופונים הנחות מבצעים

דרומית לבאר שבע ועל קו החוף של הים האדום נמצאת עיר הנופש של ישראל. ברוב חודשי השנה תוכלו למצוא בה מזג אוויר של קיץ ושלל פעילויות לכל המשפחה. אבל רגע, מה קורה בכביש 90  המוביל לעיר הדרומית. בדיוק בשביל רכזנו עבורכם אטרקציות בדרך לאילת קופונים הנחות מבצעים. המבצעים וההנחות בכתבה נכונות ליום פרסום הכתבה. מימוש בהתאם להנחיות והתקנות באתר ההטבה. הכתבה מתפרסת לראשונה כאן באתר mekomon.org. בהמשך העמוד תוכלו לעבור לאתר ריכוז ההטבות. 

מבלים וחוסכים על כביש 90 אטרקציות בדרך לאילת קופונים הנחות מבצעים

אז אם אתם נוסעים ברכב לעיר הנופש של ישראל, אולי אחרי שמצאתם מבצעים של הרגע האחרון באילת, הנה כמה רעיונות לבילוי משפחתי או זוגי בדרך לנופש וגם בדרך חזרה ממנו. בחבל הארץ שנקרא הערבה תוכלו למצוא שלל פעילויות עם הילדים בדרך לעיר אילת. יוצאים לדרך, רק לא לשכוח לנהוג בזהירות ולשתות מים.

איפה אפשר למצוא מבצעים 1+1 כרטסי אשראי קופונים לאטרקציות בדרום 

כמו תמיד אתרי ההטבות של חברות כרטיסי האשראי מאפשרות רכישת 1+1 בכפוף לתנאי הזכאות. בנוסף, תוכלו למצוא הנחות ומבצעים באמצעות אתרי קופונים או מועדוני לקוחות. בקיצור, אפשר לבלות בלי לשלם את המחיר המלא. העיקר הכיף. 

הנחות קטנות חיסכון גדול

ועוד משהו חשוב בנושא צרכנות. חופשה משפחתית בדרום היא הוצאה לא מבוטלת. בלי שנרגיש ההוצאה תופחת כאשר משלבים ביקור באטרקציות. לכן, וזו הערה חשובה, כל הנחה חשובה. אם יצאתם לבלות והורדתם מבצעים 1+1 או קופון הנחה על אטרקציה ובילוי באילת, אתם חוסכים עשרות עד מאות שקלים בכל בילוי. 

פארק תמנע הנחות ומבצעים כניסה מוזלת בכרטיס אשראי 

מטיול שקיעה ועד כניסה מוזלת. בחנות החוויות של ויזה כאל תוכלו למצוא הנחה על מחיר הכניסה לאחד הפארקים היפים בישראל, ואם תשאלו אותי, אחד היפים בעולם. היכן הוא נמצא?. על כביש 90 רבע שעה נסיעה מאתר חי בר יוטבתה. האתר שזור בהיסטוריה של המקראית בו נהגו לכרות נחושת ובמרכז שטח הכרייה נמצאת הפטרייה, סלע מדהים בלב המדבר. 

האח הגדול רשימת דיירים סופית 2024 

כמה נשלם?. איך אפשר לחסוך?. הנה מדגם של מבצעים. 

חנות החוויות של ויזה כאל. כרטיס כניסה לילד החל מ 32 שח מחיר מיוחד ללא שימוש בחוויה. בהתאם לתנאי הזכאות. 

אתר קופונופש. בין המבצעים באתר ראינו טיול שקיעה בפארק תמנע – כרטיס כניסה למבוגר. כמה חוסכים?. מחיר לאחר הנחה 52 שח יחסוך לכם 11% ממחיר הכניסה שעומד על 59 שח לפני הנחה. 

חי בר יוטבתה מחיר כניסה 10 שח גן חיות כמו בתנ"ך

איפה תוכלו לראות את בעלי החיים המתוארים במקרא?. בחי בר יוטבתה. היום חיפשתי הנחות באתרי קופונים אבל אז נתקלתי בידיעה באתר הערבה הדרומית. כמה עולה כניסה לאתר חי בר יוטבתה?. 10 שח. בכפוף לתנאים. אלו בעלי חיים נדירים נראה בשמורה?.  את הדישון והראם ואת הערוד והיען. כמה עולה כניסה?. 10 ש"ח לאדם מגיל 5. לפי האתר בעלי כרטיס מטמון חינם. מתי פועל חי בר יוטבתה?. לבעלי חיים בכל שעות היממה למבקרים בין השעות  8:30-15:30. 

ריכוז אתרי ההטבות